Ara

VIP Saç Ekimi

Her daim her şeyin en iyisini isteyenlerin tercihi

Her insan biricik ve özel olduğunu bilir, hisseder. Özellikle sağlık ve estetik gibi önemli konularda bu farkındalığı daha net bir şekilde yaşamak ve hissetmek ister. En değerli iki varlığına, sağlık ve güzelliğine en az kendisi kadar özen gösteren kişi ve kurumlardan hizmet almayı amaçlar. İşte A’dan Z’ye her ayrıntının titizlikle düşünülüp planlandığı ve uygulandığı VIP saç ekimi; özel olan, özel hisseden ve hak ettiği VIP hizmeti almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir seçenek.

Bizi tercih eden
8000+ saç ekimi hastamız yanılıyor olamaz

VIP Saç Ekimi Nedir?

Havalimanında first class karşılama, lüks araçlarla havalimanı transfer, 5 yıldızlı otelde konaklama, tercümanlık hizmeti ve özel sağlık danışmanlığını içeren VIP saç ekimi sayesinde saç kaybı yaşayan kişiler yaşam konforundan, günlük rutininden, lüks tercihlerinden ve zamanından ödün vermeden doğal, kalıcı, sağlıklı ve gür saçlara sahip oluyor. VIP saç ekimini özellikle; en iyi doktor ve ekibinden, en iyi hastanede, en iyi hizmeti almak isteyen iş insanları, ünlü isimler, sanatçı ve sporcuların yanı sıra VIP hizmeti hak ettiğini bilen kişiler tercih ediyor.

VIP Saç Ekimi Sürecinde Sizleri Neler Bekliyor?

Kişiye özel çözümler içeren VIP saç ekimi hizmetinde saç ekimi yaptıracak olan kişi, şehir veya ülke dışından geliyorsa havalimanında kendi anadilini konuşan, şahsına tahsis edilmiş bir danışman tarafından karşılanıyor. Havalimanı transferi lüks araçlarla, konaklama ise İstanbul’un 5 yıldızlı otellerinde gerçekleştiriliyor. Lüks otelde, saç ekimi yaptıracak olan kişinin yanı sıra eğer yanında refakatçisi var ise ona da özel bir oda tahsis ediliyor. Saç ekimi yaptıran kişi süreç boyunca özel danışmanı tarafından lüks araçla otelinden alınarak kliniğe götürülüyor ve işlem bitiminde yeniden oteline bırakılıyor. Esteworld ekibinin bir üyesi olan özel danışman, süreç boyunca her aşamada saç ekimi yaptıracak olan kişiye eşlik ediyor. Her şeyin istenildiği gibi olması, istek ve ihtiyaçların anında karşılanması için destek veriyor.

Esteworld Sağlık Grubu’nun VIP saç ekimi hizmetinde kişi, klinikte direkt olarak operasyonu gerçekleştirecek ve yönetecek olan uzman doktor ile yüz yüze görüşmeye alınıyor. Doktorumuz, uzmanlığı ve tecrübesi ile kişinin baş, saç ve yüz yapısını titizlikle inceliyor. Milimetrik ölçümler ışığında ve kişinin isteği doğrultusunda en ideal saç çizgisini belirliyor.

VIP saç ekimi operasyonunda, oldukça başarılı ve doğal sonuçlar alınmasını sağlayan Safir FUE saç ekimi tekniği kullanılıyor. Köklerin donör bölgeden toplanması ve ekimin yapılacağı alanlara kalem formundaki safir cevheri ile küçük, pürüzsüz mikrokanallar açılıyor. Doktorumuz tüm süreçleri bizzat yöneterek sonuçların tam da istendiği ve hayal edildiği gibi olmasını sağlıyor.

VIP saç ekiminde kullanılan safir FUE tekniği, saç ekimi yaptıran kişiye pek çok avantaj sağlıyor. Bu yöntem diğer saç ekimi yöntemlerine kıyasla milimetrik kesiler yapıldığı için gerek donör (kıl köklerinin toplandığı ense bölgesi) gerekse hedef bölge hızlıca iyileşiyor. Bir-iki hafta gibi kısa bir zaman içinde saç ekimi yaptırıldığına dair neredeyse hiçbir iz kalmıyor. Saç ekiminin ardından kişi hemen aynı gün sosyal yaşantısına, yaşadığı şehir veya ülkeye dönebiliyor. Doktorumuz, saç ekimi yaptığı kişiyle 1-1,5 yıl boyunca iletişimde kalarak saçların uzama sürecini ve sonuçları, internet üzerinden yaptığı rutin kontrollerle takip ediyor. Ayrıca VIP saç ekimi yaptıran kişi dilediği zaman doktorumuzla iletişime geçerek sürece dair merak ettiği bir konu varsa danışabiliyor.

VIP saç ekimi süreci tamamlandıktan sonra kişi ister aynı gün ister bir gün sonra lüks bir araçla havalimanına götürülerek kendisine tahsis edilmiş olan danışman eşliğinde şehir veya ülkesine uğurlanıyor.

Özel olduğunu bilen, özel ve özenli hizmet almak isteyen kişiler tercihini VIP saç ekiminden yana kullanarak gür, doğal, kalıcı ve sağlıklı saçlara hızlı, konforlu, güvenilir ve acısız bir şekilde sahip oluyor.

SAÇ EKİMİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Saç ekimi nedir, nasıl yapılır, iyileşme süresi nedir? Saç ekimine dair merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz
Aklınızda soru işareti kalmasın?
Saç ekimi ve tedavileri konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi, saç köklerinin alındığı bölgelerden seyreklik ya da kellik olan bölgelere saç köklerinin nakledilmesi işlemidir.

Saç ekimi doktorları arasından seçim yaparken deneyimli, konusunda uzman, referansları iyi olan doktorlarla görüşerek ve kliniklerin çalışmalarını inceleyerek seçim yapmalısınız.

Saç dökülmesi yaşayan, genetik ya da travmatik saç dökülmesi yaşayan bireylere uygulanabilir.

Saç ekimi genellikle kalıcı saç kaybı yaşayanlar veya saç seyrekleşmesi problemi yaşayanlar için uygundur. Ancak, kişinin genel sağlık durumu ve saç dökülme seviyesi değerlendirilmelidir.

Kronik sağlık problemleri (kalp, tansiyon, böbrek, karaciğer yetmezliği), kanser hastalığı, panik atak öyküsü, hamilelik, yetersiz donör saç miktarı, hepatit C veya HIV pozitifliği, 24 yaş altı kişiler, genetik nedenlerle saçsız doğanlar, diyabet, hemofili gibi kan problemleri olan kişilere saç ekimi uygulanmaz. Bu durumlar saç ekimine uygunluk kriterleri açısından önemlidir ve operasyon öncesinde dikkatle değerlendirilmelidir.

Saç ekimi genellikle 25-65 yaş aralığındaki bireyler için uygundur.

Operasyon ortalama 6-7 saat sürmektedir. Operasyon esnasında genel anestezi kesinlikle yapılmaz ve hastaya narkoz verilmez. Lokal anestezi veya Sedasyon uygulanan hasta sohbet ederek işlemini alır.

Saç ekim operasyonu için öncesi ve sonrası süreçleri göz önüne alarak hastanın 2 gün ayırması yeterli olacaktır. Bu 2 günlük süreçte;

1.gün  Ekim): Hastanemizde saç ekimi ve prp tedavisi işlemleri tamamlanır.

2.gün (Kontrol ve Yıkamasız Solüsyon Uygulama): Hastamız hastanemizde yeniden misafir edilerek köklerde herhangi bir zedelenme, kanama, enfeksiyon söz konusu mu kontrol edilir. Saç ekiminin yapıldığı bölgeye Esteworld’ün uzman doktorları ve deneyimli ekibi tarafından sprey formundaki özel bakım solüsyonu uygulanır. Hızlı iyileşen saç ekimi ile yepyeni ve konforlu bir iyileşme dönemi sunulur.

2.gün sonrası süreç: Nemlendirici, mikrop kırıcı ve yara iyileştirici özelliğe sahip sprey solüsyon saç ekimi işleminden sonra 6-7 gün boyunca her 3 saatte bir 10-15 kez püskürtülerek çok hafif dokunuşlarla uygulanır. Saç ekiminden 9-10 gün sonra saç derisi neredeyse tamamen iyileşerek kabuklarını döker.

Saç ekimi lokal anestezi altında yapıldığı için ağrı veya acı hissi minimum seviyededir. Lokal anestezinin yanında kullanılan bir diğer yöntem de sedasyon uygulamasıdır. Sedasyonlu saç ekimi ile çabuk heyecanlanan, endişe düzeyi yüksek hastalarımıza rüya tadında bir saç ekim deneyimi sunabiliyoruz.

Tam sonuçların alınması 6 ay ile 18 ay arasında bir sürede gerçekleşir.

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

ESTEWORLD

DÜNYA'DA 35 ÜLKEDEYİZ

Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

Saç Ekim Operasyonu
0 +
Plastik Cerrahi Operasyonu
0 +
Diş Tedavisi ve Estetiği
0 +

Başarı ve Sertifikalarımız

SAÇ EKİMİ BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?