Ara

Beslenme ve Zayıflama

Sağlıklı beslenme, vücudun ihtiyaç duyduğu besin öğelerini dengeli bir şekilde almayı ve sağlık durumunu desteklemeyi amaçlar. Dengeli beslenme, doğru miktarlarda protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral alımını içerir. Bu besin öğeleri, vücudun işlevlerini sürdürmesi ve optimal sağlık için gereklidir.

Bizi tercih eden
8000+ saç ekimi hastamız yanılıyor olamaz

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama

Sağlıklı beslenme ve zayıflama programlarımızla sağlıklı bir şekilde daha fit bir görünüme kavuşmanızı amaçlıyoruz. Diyet ve sağlıklı beslenme programlarının yanı sıra bölgesel zayıflamaya yönelik cihaz uygulamalarız da bulunuyor.

Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerimiz:

SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET

Sağlıklı beslenme ve diyet, kilo kaybı için kullanılması gereken en temel yöntemdir. Uzman diyetisyenlerimiz, detaylı test ve muayeneler sonucu size özel diyet listeleri hazırlayarak sağlıklı bir şekilde kilo vermenize veya mevcut kilonuzu korumanıza yardımcı olur.

BESİN DUYARLILIK TESTİ

Besin duyarlılık testi ile bağışıklık sisteminin olumsuz tepki verdiği ve sindiremediği gıdalar saptanabilir. Test sonucunda belirlenen gıdalar, doğru bir planlama ile beslenme rutininden çıkarılır ve metabolizmanın daha hızlı çalışması desteklenir. Günlük hayatta çok sık ya da çok nadir olarak tüketilen yüzlerce gıdayı içeren besin duyarlılık testi; sağlıklı beslenmek ve kilo vermek isteyen ya da diyet yapmasına rağmen zayıflayamayan kişilerde daha hızlı ve etkili sonuç alınmasına yardımcı olur.  Besin duyarlılık testi, insanların daha sağlıklı, zinde ve formda bir hayat sürmelerine destek olan, çok kısa bir sürede tamamlanabilen güvenilir bir uygulamadır.

ONDA SOĞUK DALGA TERAPİSİ

Onda soğuk dalga terapisi, vücuttaki yağ hücrelerini soğuk dalga teknolojisi kullanarak azaltmayı hedefleyen estetik bir uygulamadır. Son derece konforlu ve ağrısız biçimde gerçekleşen bu işlem sayesinde istediğiniz fit ve sıkı görünüme kısa sürede ulaşabilirsiniz.

SCHWARZY

Schwarzy, vücudun belirli bölgelerindeki yağ hücrelerini azaltmak için kullanılan bir estetik uygulamadır. Bu yöntemde nöromuskuler stimülasyon teknolojisi kullanılır. Aynı zamanda vücut geliştirme yöntemi olarak da kullanılabilen Schwarzy, kas görünümünü istenen seviyeye getirmeye yardımcı olur. Schwarzy teknolojisi farklı vücut bölgelerine etki eder ve birkaç seansta yağları azaltır ve kasları volümize eder. Postural görünüşü de iyileştirir.

LPG

Zayıf olsa da bazı bölgelerdeki yağlanmaya çözüm bulamayan kişiler için en etkili çözümlerden biri LPG uygulamasıdır. Bölgesel zayıflama konusunda etkili olan LPG, vücudun belirli bölgelerindeki yağ hücrelerini azaltmak ve cildin sıkılaşmasını amaçlar. Vakum yöntemi kullanılan bu işlemde, kan dolaşımı hızlandırılarak yağ hücrelerinin küçültülmesi hedeflenir.

Tüm uygulamalarımızı, uzman ve deneyimli hekimlerimizle tıbbi donanımların en üst düzeyde olduğu hastane ve kliniklerimizde gerçekleştiriyor; misafirlerimizin sağlığı, konforu, hijyeni ve güvenliği için son teknoloji ekipmanlar ve önlemlerle uygun koşulları sağlıyoruz.

Siz de sağlıklı güzellik için bize güvenebilirsiniz!

Tam da hayal ettiğiniz gibi görünmenizi sağlayacak uygulamalarımızı keşfetmek için hastane ve kliniklerimize davetlisiniz.

LONGEVITY VE BESLENME HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları nelerdir? Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamalarına dair merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz
Aklınızda soru işareti kalmasın?
Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama, vücudun belirli bölgelerindeki yağ birikimlerini hedefleyen bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntemde, kişinin isteğine bağlı olarak karın, basen, bacak içi, kol içi gibi belirli bölgelerdeki yağlanmaların azaltılması hedeflenir.

Bölgesel zayıflama için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlar arasında liposuction, onda soğuk dalga terapisi, LPG  gibi cerrahi ve cerrahi olmayan teknikler bulunur.

En iyi bölgesel zayıflama yöntemi kişinin ihtiyaçlarına, vücut tipine ve sağlık durumuna bağlıdır. Her yöntemin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Hangi yöntemin en uygun olduğunu belirlemek için bir doktora danışmak önemlidir.

Bölgesel incelme yöntemleri genellikle yağ hücrelerini hedef alır ve belirli bölgelerdeki yağlanmayı azaltır. Ancak, kilo kaybı genellikle tüm vücutta gerçekleşir ve bölgesel zayıflama yöntemleri kilo vermek için bir alternatif değildir..

Bölgesel zayıflama, aşırı kilolu veya obez kişilere kilo verme amacıyla uygulanmaz. Ayrıca, kalp rahatsızlığı, diyabet, kan pıhtılaşma sorunları gibi sağlık sorunları olan kişilerde de dikkatli olunmalıdır.

Bölgesel zayıflama yöntemlerinin etkisi kişinin vücut yapısına, uygulanan yönteme ve kişinin yaşam tarzına bağlıdır. Genellikle birkaç seansta belirgin sonuçlar görülebilir, ancak tam etkiyi elde etmek için belirli bir süre gerekebilir. Güneş ışığından korunmak ve fiziksel aktiviteleri sınırlamak da iyileşme sürecine yardımcı olabilir.

Bölgesel zayıflama uygulama fiyatları, kullanılan yönteme, uygulanan bölgeye ve kliniğin veya merkezin konumuna göre değişiklik gösterir. Net bir fiyat bilgisi almak için uzman sağlık danışmanlarımız ile iletişime geçebilirisniz.

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

ESTEWORLD

DÜNYA'DA 35 ÜLKEDEYİZ

Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

Saç Ekim Operasyonu
0 +
Plastik Cerrahi Operasyonu
0 +
Diş Tedavisi ve Estetiği
0 +

Başarı ve Sertifikalarımız

LONGEVITY VE BESLENME BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?