Ara

Longevity Uygulamaları

Longevity uygulamaları, sağlıklı yaşam süresini uzatmayı amaçlayan çeşitli stratejiler ve tedavileri içeren bir yaklaşımdır. Bu uygulamalar, beslenme, egzersiz, uyku düzeni, stres yönetimi, anti-aging tedavileri ve sağlıklı yaşam tarzı seçimlerini içerebilir. Longevity uygulamaları, yaşlanma sürecini yavaşlatmayı, yaşam kalitesini artırmayı ve yaşam süresini uzatmayı hedefler. Bu yaklaşım, bireylerin sağlıklı yaşlanma ve yaşam kalitesini artırma çabalarına destek olur.

Bizi tercih eden
8000+ saç ekimi hastamız yanılıyor olamaz

Longevity Nedir?

Geleceğin sağlık anlayışını sizlerle buluşturmak amacıyla estetik ve sağlık alanındaki tecrübemize ”Longevity” yani “sağlıklı ve uzun ömürlü yaşam” kavramını ekledik. Ozon terapi, glutatyon, Myer’s kokteyli ve IV terapi uygulamalarımızla zinde bir vücutla daha sağlıklı ve uzun bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.

Uzman doktorlarımızın hazırladığı sağlıklı yaşam protokolleriyle kişinin sağlığını bütünsel bir şekilde değerlendiriyor; bilimin geldiği son noktada teşhis, terapi ve tedavi açısından yol gösterici olmayı amaçlıyoruz.

Sizlere uzun ve kaliteli bir ömrün yollarını anlatıp uygulamasını birlikte gerçekleştirmeyi ve sürdürülebilir bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda estetik ve sürdürülebilirlikle de sağlıklı yaşam üzerine işlemler sunuyoruz.

Longevity kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz:

Longevity Uygulamaları Nelerdir?

OZON TERAPİ

Ozon tedavisi olarak da bilinen ozon terapi, çeşitli hastalıkların tedavisine destek olmanın yanı sıra bağışıklığımızı güçlendiren doğal, sağlıklı, güvenli ve etkili bir tedavidir. Ozon tedavisi; glutatyon tedavisi ve C vitamini kombinasyonu ile vücudu ve bağışıklık sistemini sadece virüslere karşı değil; yaşlanma ya da stresli iş ve şehir hayatının olumsuz etkilerine karşı da korur.

GLUTATYON

Sağlıklı ve zinde olmak, hastalıkları önlemek ve yaşlanma etkilerini en aza indirmek için bağışıklık sistemini güçlü tutmalıyız. Glutatyon C terapisi, vücudumuzun bağışıklık sistemini yöneten glutatyon enzimi ile metabolizmayı hastalıklara karşı koruyan ve hücre yenilenmesini destekleyen en önemli antioksidanlardan olan C vitaminiyle oluşturulmuş olan güç dolu kombine bir tedavidir.

MYER’S KOKTEYLİ

Myer’s kokteyli enerji serumu, vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içeren bir tamamlayıcı tedavi yöntemidir. Enjeksiyon yöntemiyle uygulanır. Bağışıklık sistemini güçlendirir; enerji, canlılık, zindelik seviyesi ve mutluluk hormonlarını arttırırken stresi azaltır. Aynı zamanda cildin canlanması ve yenilenmesi konusunda da destek sağlar.

IV TERAPİLER

IV- İntravenöz tedavinin amacı, hücrelerin fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmeleri için gerekli olan vitamin, mineral, aminoasit ve antioksidan desteklerine hızla ve yeterli miktarda ulaşabilmelerini sağlamaktır.

C vitamini, B kompleks ve glutatyon ile birleştirilen IV terapi, bağışıklık sistemini güçlendirirken; yaşlanmanın olumsuz etkilerini en aza indirir, cildi gençleştirir, parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Daha sağlıklı ve zinde olma yolunda destek sağlar.

Tüm uygulamalarımızı, uzman ve deneyimli hekimlerimizle tıbbi donanımların en üst düzeyde olduğu hastane ve kliniklerimizde gerçekleştiriyor; misafirlerimizin sağlığı, konforu, hijyeni ve güvenliği için son teknoloji ekipmanlar ve önlemlerle uygun koşulları sağlıyoruz.

Siz de sağlıklı güzellik için bize güvenebilirsiniz!

LONGEVITY VE BESLENME HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları nelerdir? Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamalarına dair merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz
Aklınızda soru işareti kalmasın?
Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama, vücudun belirli bölgelerindeki yağ birikimlerini hedefleyen bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntemde, kişinin isteğine bağlı olarak karın, basen, bacak içi, kol içi gibi belirli bölgelerdeki yağlanmaların azaltılması hedeflenir.

Bölgesel zayıflama için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlar arasında liposuction, onda soğuk dalga terapisi, LPG  gibi cerrahi ve cerrahi olmayan teknikler bulunur.

En iyi bölgesel zayıflama yöntemi kişinin ihtiyaçlarına, vücut tipine ve sağlık durumuna bağlıdır. Her yöntemin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Hangi yöntemin en uygun olduğunu belirlemek için bir doktora danışmak önemlidir.

Bölgesel incelme yöntemleri genellikle yağ hücrelerini hedef alır ve belirli bölgelerdeki yağlanmayı azaltır. Ancak, kilo kaybı genellikle tüm vücutta gerçekleşir ve bölgesel zayıflama yöntemleri kilo vermek için bir alternatif değildir..

Bölgesel zayıflama, aşırı kilolu veya obez kişilere kilo verme amacıyla uygulanmaz. Ayrıca, kalp rahatsızlığı, diyabet, kan pıhtılaşma sorunları gibi sağlık sorunları olan kişilerde de dikkatli olunmalıdır.

Bölgesel zayıflama yöntemlerinin etkisi kişinin vücut yapısına, uygulanan yönteme ve kişinin yaşam tarzına bağlıdır. Genellikle birkaç seansta belirgin sonuçlar görülebilir, ancak tam etkiyi elde etmek için belirli bir süre gerekebilir. Güneş ışığından korunmak ve fiziksel aktiviteleri sınırlamak da iyileşme sürecine yardımcı olabilir.

Bölgesel zayıflama uygulama fiyatları, kullanılan yönteme, uygulanan bölgeye ve kliniğin veya merkezin konumuna göre değişiklik gösterir. Net bir fiyat bilgisi almak için uzman sağlık danışmanlarımız ile iletişime geçebilirisniz.

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

ESTEWORLD

DÜNYA'DA 35 ÜLKEDEYİZ

Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

Saç Ekim Operasyonu
0 +
Plastik Cerrahi Operasyonu
0 +
Diş Tedavisi ve Estetiği
0 +

Başarı ve Sertifikalarımız

LONGEVITY VE BESLENME BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?