Ara

HAKKIMIZDA

Sağlıklı güzellik için ayrıcalıklı bir deneyim!
Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

360 Sanal Tur
Hastane ve kliniklerimizi keşfedin.

Plastik cerrahi, saç ekimi, diş tedavileri ve medikal estetik alanlarında hizmetlerimizi, grubumuzda tam zamanlı çalışarak global kalite standartlarımıza uyan uzmanlar ile veriyor, konfor ve başarılı sonuçları bir araya getiren uygulamaları ile dünya çapında binlerce kişinin hayatını güzelleştiren bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul’un her iki yakasında son teknoloji cihaz ve materyaller ile donatılmış birimlerimizde toplam 4 adet ameliyathanemiz, 17 adet saç ekimi ve 7 adet diş ünitemiz, 1 adet laboratuvarımız ve 700 kişilik personelimizle sizlere konforlu ve lüks estetik hizmetleri sunuyor; ayda 1500’den fazla operasyon gerçekleştiriyoruz.

Altunizade -Köşk, Ataşehir ve Bahçelievler’deki şubelerimizde klinik hizmetleri sunarken, Altunizade’deki 10.000 metrekarelik, modern ve yatışa uygun tüm donanımlara sahip 25 odalı hastanemizde konuklarımızı ağırlıyoruz.

Misafirlerimizin beklenti ve isteklerini karşılayan en yeni teknolojileri kullanarak çözümlerimizi sürekli güncelliyor ve kalitemizi arttırmak konusunda kendimizle yarışıyoruz. Tıbbi olanaklarımız, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm konuklarımızın tam da istedikleri görünüme kavuşmaları için elverişli koşullar oluşturuyoruz. Uzman hekimlerimiz ve mükemmeliyetçi bakım personelimizle birlikte, misafirlerimize işlem öncesi ve sonrası tüm süreçleri standartların ötesinde bir konforla geçirme fırsatı sunuyoruz.

Sağlık Bakanlığı ve TÜV Thüringen (ISO 9001) tarafından belgelendirilen firmamızın, aynı zamanda European Property Awards tarafından kamu hizmeti alanlarında ödüllendirilmiş hizmet birimlerine sahip olmasından gurur duyuyoruz.

MİSYON

Plastik Cerrahi Saç Ekimi ve Medikal Estetik uygulamalarında insan odaklı, bütüncül, sürdürülebilir sağlık hizmetlerini uluslararası kalite anlayışı ile sunarak etik ilkelerden ödün vermeden tıbbin gelişimine katkı sağlamak.

VİZYON

Konusunda uzman kadromuz ve güncel teknolojik alt yapımız ile uluslararası sağlık hizmeti sunmak ve dünyada referans merkezi olmak.

 • Kaliteli hizmet ve başarılı sonuçlarla hastalarımıza ve misafirlerimize odaklanıyoruz.
 • Hastalarımızın ve misafirlerimizin güvenliğini önemsiyoruz.
 • Hasta, hasta yakını ve misafirlerimizin haklarına saygı duyuyoruz.
 • Hasta ve misafirlerimize empati ile yaklaşıyoruz.
 • Her zaman en iyinin peşindeyiz.
 • Stratejik liderlik yaklaşımları ile çalışanlarımıza değer veriyoruz.
 • Yaratıcı ve yenilikçi bilgiyi kullanıyoruz.
Dr. Mustafa TUNCER
Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Burak TUNCER
Medikal Direktör
Alaaddin ŞAHİN
Genel Müdür
Ebru Meltem SARI
Genel Müdür Yardımcısı
ALMANYA

Stuttgart Ofis

SİBEL ULUÇINAR
+49 1573 4316513
Aal Str. 15, 70378 Stuttgart
ALMANYA

Berlin Ofis

DR. BURAK GÜREL
+49 171 2042167
info@esteworldturkey.com
AVUSTRALYA

Avustralya Ofis

SEYMA DALAR
+61 426 166 611
3 Tarver St, Port Melbourne, Avustralya
FRANSA

Fransa Ofis

GAMZE BAĞLAMA
+90 542 309 36 21
FRANSA

Lyon Ofis

REYHAN UĞUZ
+33 7 67 84 87 94
info@esteworldturkey.com
510 ROUTE NATIONALE 6 69400 GLEIZÉ
BELÇİKA

Belçika Ofis

HIDDE THEUNISSEN
+31 30 227 0560
+31 6 54 30 82 83
info@esteworld-haartransplantatie.nl
Kantoorpand lage dijk Noord 18, ijsselstein
HOLLANDA

Hollanda Ofis

HIDDE THEUNISSEN
+31 30 227 0560
+31 6 54 30 82 83
info@esteworld-haartransplantatie.nl
Kantoorpand lage dijk Noord 18, ijsselstein
İNGİLTERE

Londra Ofis

SHAZ YAZER
İSPANYA

Madrid Ofis

BUSE TOPTAŞ
MACARİSTAN

Macaristan Ofis

TAHA KIRAN
+36 70 432 3632
1055 Balassi Bálint utca 2/A
İSRAİL

İsrail Ofis

ALPER BAHAR
+90 532 056 4591
info@esteworldturkey.com
İSVEÇ

Stockholm Ofis

CLAUDIA MOREIRA
+46 73 632 76 99
FİNLANDİYA

Finlandiya Ofis

ERKAN BAYAR
+358 44 9841923
info@esteworld.fi
İTALYA

İtalya Ofis

ROSA PASCALE
+39 366 520 3591
Via Savoia, 78, 00198 Roma RM, Italia
POLONYA

Varşova Ofis

KATARZYNA ANTKOWIAK
+48 574 468 785
ROMANYA

Bükreş Ofis

ENSAR DUMAN
+40 740 151 515
Sos.Nordului nr.52, sector 1, Bucuresti
RUSYA

Rusya Ofis

ANNA IGITOVA
+7 904 900 33 23

Dünyada ve ülkemizde sağlık turizmi son yıllarda hızla yükselen bir değer olup çok önemli bir alternatif turizm çeşididir.

Türkiye’de sağlık sektöründe, son yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirilmiştir. Yapılan bir dizi reform sayesinde sağlık sisteminin kalitesi ve verimliliği yükseltilmiştir. Kamu sağlık hizmetlerinin yanı sıra son yıllarda özel sağlık hizmetleri de hızla gelişmeye başlamıştır. Türkiye; modern hastaneleri, yetişmiş insan gücü, alanında uzman doktorları, teknolojik altyapı ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Türkiye coğrafi konumu, sahip olduğu sağlık kuruluşları, sektördeki yetişmiş ve eğitimli insan gücü, kaplıcaları ve doğal güzellikleri ile sağlık turizmi açısından bir çekim merkezidir. Hem tarihi ve kültürel zenginliği, hem de sağlık alanındaki gelişmişlik seviyesi ile Türkiye, dünyanın 10 gözde ülkesinin içinde yer almaktadır. Türkiye, ileri teknoloji kullanan ve fiyat avantajı sunan sağlık tesisleri ile sağlık turizminin parlayan yıldızıdır.

Bununla birlikte Türkiye, estetik ve plastik cerrahideki gelişmeleri dünya liderleriyle aynı anda takip ediyor hatta yeni teknik uygulamalarda birçok gelişmiş ülkeye öncülük etmektedir. Aynı yüksek sağlık standartlarında ve kalitede hizmet verilmesine karşın Türkiye ayrıca estetik ve plastik cerrahide bir çok ülkeden daha ekonomiktir. Doktorlar, Türk insanın sıcakkanlı özelliğinden ötürü, hastasıyla çok daha kolay iletişim kurmaktadır. Ayrıca yabancı hastalar kendi dilinde konuşan sağlık danışmanları tarafından ağırlanmaktadır. Ülkemizde işlem sonrası hizmet devamı da daha iyi olduğu için Türkiye, estetik sektöründe tercih edilen bir ülke konumundadır.

Özellikle son yıllarda Türkiye’de sağlık turizminde çok başarılı atılımlar yapılmaktadır. Devlet de kurumların yatımlarına destek olmaktadır. Her şeyden önce bu girişimler dünyanın Türkiye algısını olumlu yönde etkilemektedir. Kendi istatistiklerimize bile baktığımızda, Esteworld olarak 100’e yakın ülkeden hastaya hizmet veriyor olmamız bu sağlık turizmindeki ivmeyi göstermektedir. Türkiye’nin lokasyonu, verilen kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar göz önüne alındığında, ülkemizin sağlık turizminde daha da ileri bir noktaya geleceğine inancımız tamdır.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu;

 • Sunduğu tüm süreçlerde, hastalar ve misafirlerinin güvenliğini ve memnuniyetini merkezde tutarak tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak çalışmayı,
 • Hasta ve misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir, erişilebilir ve tercih edilen bir sağlık grubu olmayı,
 • İnsan odaklı hizmet anlayışıyla her zaman daha iyi bir hasta ve çalışan deneyimi yaratmayı,
 • Bilimsel temele dayalı uygulamalarla hizmet vermeyi,
 • Yüksek kalitede hizmet sunak için misafirlerine ve hastalarına talepleri doğrultusunda yasa ve yönetmelikler ile mesleki etik ilkelere uygun olarak çalışmayı,
 • Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
 • Tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişisel haline gelmeleri için kalite düzeyini ve bilincini sürekli yükseltmeyi,
 • Üretilen her hizmette kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği mevzuatlarına uymayı,
 • Sektörün diğer üyeleriyle ve tedarikçilerle her zaman güvene dayalı yakın bir iş birliği içinde olmayı ve sektörün gelişimine katkıda bulunmayı,
 • Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nun ve Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerini yurt dışına taşımayı,
 • İçinde bulunduğu topluma ve çevreye saygılı örnek bir kuruluş olmayı ve iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir.

 

REFAKATÇİ POLİTİKAMIZ

Tedavi ve bakım sırasında hastaya yardımcı olmak üzere; mevzuatın, hastanemizin imkânlarının elverdiği ve hastanın sağlık durumunun gerektirdiği ölçüde, tedaviden sorumlu doktorun uygun görmesine bağlı olarak, hastanın refakatçi bulundurma hakkı ve uygulaması hastanemizde mevcuttur. Bu uygulamanın belirlenen usul ve esaslara uygun olarak gerçekleştirilmesi temel politikamızdır.

Hastalarımızın sağlığı ve mutluluğu açısından konu hakkında bize yardımcı olmanızı ve hastanemizin refakatçi politikası çerçevesinde belirlenen usul ve esaslara uygun şekilde hastanıza refakat etmeniz gerektiğini önemle belirtmek isteriz.

REFAKATÇİ KURALLARI:

 • Refakatçi gereksinimine hastanın doktoru tarafından karar verilmektedir.
 • Refakatçi bir kişiyle sınırlıdır. Doktorun uygun gördüğü takdirde hastanın durumuna göre ikinci bir refakatçi kalabilir.
 • Çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak 12 yaş altı ziyaretçi getirilmemelidir.
 • Refakatçiler kendi ve hastanın sağlığı açısından hastaya ait eşyaları kullanmamalı, hasta yataklarına oturmamalıdır.
 • Refakatçinin kendine ait getirmiş oldukları eşyaları klinikte gösterilen dolaplara yerleştirmesi gerekmektedir. Hasta odasının düzenli tutulmasından sorumludur. Refakatçi; öncelikle hasta odası, banyo ve tuvaletleri temiz kullanmalıdır.
 • Refakatçiler, hekimlerin direktifleri içerisinde hastalara bakmakla ve kurum disiplinine uymakla yükümlüdürler.
 • Hastanemizde sabah kahvaltısı 06.30-07.00, öğle yemeği 12.00-13.00, akşam yemeği 18.00-18.30 saatinden itibaren odanızda refakatçıya da verilmektedir.
 • Hemşireler tarafından verilen hasta bakım eğitimi kurallarına uyulmalıdır. (El hijyeni, düşme riski, izolasyon kuralları eğitimi vb.)
 • Refakatçi değişimlerinden servis hemşireleri haberdar edilmelidir.
 • Refakatçiler ilgili hekim ya da hemşire istemi dışında, hastalarını servis dışına çıkarmamalı veya yatağını değiştirmemelidir.
 • Refakatçiler izinsiz hastaya yiyecek, içecek getirmemeli, hekim ya da hemşireye danışmadan hastaya hiçbir yiyecek, içecek vermemelidir.
 • Refakatçiler hastaya hekim ve hemşirenin bilgisi ve onayı dışında herhangi bir uygulama yapamaz.
 • Refakatçı bedenen ve ruhen refakatçilik yapacak yeterlilikte olması tavsiye edilir.
 • Refakatçiler hastaneye ait eşya-malzemeleri düzenli ve temiz tutmalıdır.
 • Refakatçiler hasta ve kendi özel eşyasını saklanmasından ve korunmasından sorumludurlar.
 • Hastane malına zarar veren refakatçi, zararı karşılamak mecburiyetindedir.
 • Refakatçiler istirahat edebilmeleri için hasta odalarında bulunan refakatçi koltuklarını kullanabilirler.
 • Refakatçiler hastanede tütün, sigara ve alkollü vb. madde kullanamazlar, kullananlar hakkında 4207 sayılı Tütün Ürünlerinin Zararlarının Önlenmesi ve Kontrolü Hakkında Kanun gereği işlem yapılır.
 • Refakatçiler hastaları ile ilgili herhangi bir sorun olduğu zaman hemşireye haber vermelidir.
 • Refakatçilerin, gerek görüldüğünde (vizit saatlerinde, hastaya girişim yapılacağı zaman vs.) hasta odalarından çıkmaları gerekmektedir.
 • Refakatçiler hastanın doktoru tarafından ziyaret yasağı koyuldu ise ziyaret yasağını hasta yakınlarına bildirmelidir.
 • Sağlık tesisi içindeki uyarı ve ikaz levhalarına uyulması, teknik bir problemle karşılaşıldığında servis sorumlu hemşiresine haber verilmesi gerekmektedir.
 • Görüş, öneri, teşekkür ve şikâyetlerinizi “Hasta Hakları Birimi’ne iletebilir veya alanlardaki anket formları aracılığıyla yazılı olarak iletebilirsiniz.
 • Acil durumlarda hastane tahliye alanları ve acil çıkış tabelaları her katta gösterilmiştir.
 • Sizlere huzurlu bir ortam sağlanabilmesi için, hasta ve yakınlarının; hasta odası ve servis koridorlarında yüksek sesle konuşmaması, çalışanları ve diğer hastaları rahatsız etmemesi gerekmektedir. Ayrıca odalarınızda bulunan televizyonların başkalarını rahatsız etmeyecek şekilde kullanılması; doktor vizit saatlerinde ve saat 24:00 dan sonra kapatılması uygun olacaktır. Televizyon kumandası vb. oda içi malzemeler hasta odası terk edilirken yerine bırakılmalıdır.
 • Refakatçiler genel olarak hastane kurallarına uymalıdır. İhlali halinde, ilgili kişinin refakat durumu kabul edilmeyecektir.
 • Şüpheli bir durum ya da şahısla karşılaştığınızda mutlaka ilgili servis sorumlusunu bilgilendirilmeli ve güvenlik görevlilerinden yardım istenilmelidir.
 • Sevgili patili dostlarımızı seviyoruz; ancak, sunduğumuz sağlık hizmetinin kalitesi ve uluslararası hasta güvenliği standartları gereğince, kurumumuza evcil hayvan ile girişin kabul edilmediğini belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ANLAŞMALI KURUMLAR

15. FÜZE ÜS KOMUTANLIĞI

AKYAPI İNŞAAT

ALCON

ALBARAKA PORTFÖY

ALLİANZ SİGORTA

ARABAMGARAJ

AVON

BAKIRKÖY ADLİYESİ

BATI GÖZ

BEYMEN

B-FİT

BİLFEN

BORÇAD

BP AKARYAKIT

BRİTİSH AMERİCAN TOBACCO

BİRİKİM OKULLARI

BÜNGE

CHEMORBİS

CİMRİ

COENSIO

DHL

DISCOVER MAG DERGİSİ

DÜNYAGÖZ

ECZACIBAŞI VİTRA

EFTEKSPERTİZ

EGE İHRACATÇILAR BİRLİĞİ

EGE YAPI

EMLAKJET

ENDEKSA

FERRERO

FİBABANKA

FUZUL

GENERALİ SİGORTA

HANGİKREDİ

HAYAT KİMYA

HYUNDAİ

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BEL.

İSTANBUL EMNİYET MÜD.

İSTANBUL MARMARA SPOR OKULLARI

İŞİN OLSUN

JETSAT

KARİYER.NET

KARTAL ANADOLU ADLİYESİ

KASTAMONU ENTEGRE

KIA ÇELİK MOTOR

KİNG POLİMER

LAZER KATARAKT KERATOKONUS GÖZ SAĞLIĞI

MAPFRE SİGORTA

MARTAŞ OTOMOTİV

MÜSİAD

MY TECHNİC

NERDEKAL.COM

NESTLE

NOVARTİS

ONUR AIR BARTER

OTORAPOR

ÖZ GIDA İŞ SENDİKASI

P&G

PEOPLEBOX

PEPSİCO

PERSPECTİVE

QNB FİNANSBANK

RESTDER

SAHİBİNDEN.COM

SANDOZ

SHELL

SİGORTAM.NET

STEELORBİS

TALOS

TC MERKEZ BANKASI SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI

TECHCAREER.NET

TMMOB

TRİNKSAT

TÜRSAB

ÜSÜMED

ZİNGAT

KAYA KONSEPT

TÜRK TELEKOM

CİHAZLAR

ALTUNİZADE

Scirion Joule

Fotona (Ndyag, Qswitch ve Fraksiyonel Lazer)

Ulthera Hifu (Ameliyatsız Yüz Germe)

Altın İğne (Scarlet S)

Liposuction (Vaser)

Ozon Cihazı

Saç Lazeri

Mezoterapi Tabancası

Diş Üniti Sirona

Diş Beyazlatma Cihazı Tecno-Gaz Pearl

Candela (Alexandrite Lazer)

Fotona (Ndyag, Qswitch ve Fraksiyonel Lazer)

Deka Again (Ndyag ve Alexandrite Lazer)

Soprano (Buz Lazer)

MedioStarr (Diyot Lazer)

Altın İğne (Scarlet S)

Ulthera Hifu (Ameliyatsız Yüz Germe)

Deka Onda (Zayıflama Cihazı)

Deka Scwarzy (Zayıflama Cihazı)

LPG (Zayıflama Cihazı)

Candela (Alexandrite Lazer)

Fotona (Ndyag Lazer)

BBL Lazer

Altın İğne (Secret)

Deka Onda (Zayıflama Cihazı)

Deka Schwarzy (Zayıflama Cihazı)

Saç lazeri

Diş Üniti Sirona

Trios 3 Ağız İçi Tarama

Owandy Diş Tomografi Cihazı

Candela (3 adet) (Alexandrite Lazer)

Cynosure (Alexandrite Lazer)

Soprano (Buz Lazer)

Pastelle (Qswitch Lazer)

Fotona (Ndyag ve Fraksiyonel Lazer)

Altın İğne (Secret)

Selene Cryolipoliz

Deka Onda (Zayıflama Cihazı)

Deka Schwarzy (Zayıflama Cihazı)

Apollo Düet (Cilt Bakım Cihazı)

Başarı ve Sertifikalarımız

ESTEWORLD'Ü
KEŞFEDİN

Sizi 25 yılı aşkın tecrübesiyle plastik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik gibi birçok alanda hizmet veren Esteworld’ün profesyonel uygulamalarıyla tanışmaya davet ediyoruz.

MEDİKAL EKİBİMİZ

Uzman hekimlerimiz ve mükemmeliyetçi çalışanlarımızla birlikte, misafirlerimize işlem öncesi ve sonrası tüm süreçleri standartların ötesinde bir konforla sunuyoruz. Her biri alanında eğitimli ve tecrübeli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadromuzla ayda 1500'den fazla operasyon gerçekleştiriyoruz. Estetik hizmetlerimizde en son teknolojileri kullanıyor, deneyimli doktorlarımızla sizleri buluşturuyor ve hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza özel kişisel çözümlerle sunuyoruz.
HEKİM KADROSU
0 +
MERKEZ
0
ÇALIŞAN
0 +

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?