Ara

Hollywood Smile

Hollywood Smile gülüş tasarımı, size estetik, simetrik ve beyaz dişlere sahip olmanızı, aynı zamanda sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Bizi tercih eden
8000+ saç ekimi hastamız yanılıyor olamaz

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood Smile, dişlerin mükemmel şekli, rengi ve boyutunu elde etmek için uygulanan kozmetik prosedürlerin bir bütünüdür. Bu gülüş tasarımı, dudaklar, dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum sağlayarak daha güzel ve etkileyici bir gülüş elde etmenizi amaçlar.

Hollywood Smile İşlemleri Nelerdir?

Hollywood Smile uygulamaları kişinin ihtiyaçlarına göre değişebilir. Genel olarak kullanılan işlemler şunlardır:

  1. Porselen Kaplama: Diş yüzeylerinin hafifçe aşındırılması ve ön bölümlerine yaprak porselen kaplama uygulanması. Dişlerin rengini düzeltebilir, çarpık dişlerde düzelme sağlayabilir.
  2. Diş Beyazlatma: Dişlerin daha beyaz bir görünüme sahip olması için kullanılır. Her hastada gerekli olmayabilir.
  3. İmplant Tedavisi: Eksik dişlerin yerine implant işlemi uygulanabilir. Diş yapısının tamamlanması için önemlidir.

Hastanın durumuna göre diğer işlemler de gerekebilir. Uygulanacak işlemler, yapılacak muayene sonrasında belirlenir.

Hollywood Smile Kimlere Yapılır?

Hollywood gülüşü (Hollywood Smile) yaptırabilecek kişiler şunlar arasında yer alır:

  1. Daha beyaz ve parlak dişlere sahip olmak isteyenler.
  2. Düzensiz ve kırık dişlere sahip olanlar.
  3. Ayrık dişleri olan kişiler.
  4. Gülüşünü estetik ve simetrik hale getirmek isteyenler.
  5. Dişlerini düzgün bir şekilde kapatamayanlar.
  6. Özgüvenini artırmak isteyenler.
  7. Gülüşünden memnun olmayan ve onu güzelleştirmek isteyen herkes.

Ancak, genel ağız ve diş sağlığı sorunları olan kişiler önce bu sorunları tedavi ettirmelidir. Estetik diş doktoru, muayene sonrasında gerekli tedaviler hakkında bilgi verecektir.

Hollywood Gülümsemesi Nasıl Yapılır?

Hollywood gülüş estetiği birkaç aşamada tamamlanır. İlk olarak hastanın muayene edilmesi ve ihtiyaçlarının belirlenmesi gerekir. Var olan diş çürükleri veya diş eti problemleri tedavi edilir. Ardından, dişlerdeki simetri sorunları gibi çeşitli problemler giderilir.

Eğer eksik diş sorunu mevcutsa, implant tedavisi uygulanarak eksik dişler düzeltilir. Bu işlemler ağrısızdır. İmplant tedavisi gibi işlemlerde öncesinde anestezi uygulanır, böylece hastalar acı hissetmezler.

Hollywood Smile Ne Kadar Sürede Yapılır?

Hollywood smile tasarımının tamamlanma süresi, hastadan hastaya değişiklik gösterir. Bu, gereken işlemlerin kişisel ihtiyaçlara bağlı olarak farklılık göstermesinden kaynaklanır. Örneğin, diş eti problemleri veya diş çürüğü gibi sorunların tedavi edilmesi gerekebilir, bu da süreyi uzatabilir. İmplant işlemi gibi daha kapsamlı prosedürler de toplam süreyi artırabilir.

Hangi kaplama yönteminin kullanılacağı ve kaç dişin kaplanacağı da süreyi etkileyen faktörlerdir. Genel olarak, Hollywood smile tasarımının 5 ila 15 gün arasında tamamlanabileceğini belirtmek mümkün. Ancak mevcut diş veya diş eti sorunlarının tedavi süresini uzatabileceğini unutmamak önemlidir.

Hollywood Smile Fiyatları Ne Kadar?

Hollywood smile fiyatları; kişinin ağız ve diş sağlığına, dişlere uygulanacak işlemlere ve diş hekiminin uzmanlığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi ve ücretsiz randevu alabilmek için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

HOLLYWOOD SMİLE HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Hollywood smile (gülüş tasarımı) hangi tedaviler uygulanır? Hollywood gülüşü kalıcı mı? Hollywood gülüş tasarımı kaç günde tamamlanır? Hollywood gülüş estetiği hakkında merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.
Aklınızda soru işareti kalmasın?
Diş estetiği ve tedavileri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Hollywood Smile Nedir?

Hollywood smile, diş estetiği ve gülüş tasarımı prosedürlerini içeren bir kozmetik diş hekimliği uygulamasıdır. Bu işlem, dişlerin beyazlatılması, şekillendirilmesi, hizalanması ve bazen de porselen lamineler veya zirkonyum kaplamalar kullanılarak, mükemmel bir gülüş elde edilmesini amaçlar. Bu prosedür, genellikle ünlülerin ve film yıldızlarının sahip olduğu kusursuz gülüşlere atıfta bulunarak adlandırılmıştır.

Hollywood smile, diş beyazlatma, porselen lamineler veya zirkonyum kaplamalar kullanarak dişlerin şekillendirilmesi ve hizalanmasını içerir. Tedavi planı, kişiye özel olarak belirlenir..

Hollywood smile işlemi, genellikle 1-3 hafta sürer. Bu süre, tedaviye ihtiyaç duyulan diş sayısına ve uygulanan işlemlere göre değişir.

Hollywood gülüşü kalıcı  bir uygulamadır ancak dişlere yapılan işlemlerin dayanıklılığı farklılık gösterebilir. Örneğin, estetik gülüş tasarımı sırasında yapılan dolgular birkaç yıl kalıcılık sağlar.

Dişlerinde ciddi yapısal sorunlar olmayan, sağlıklı diş etlerine sahip ve estetik bir gülüş isteyen herkes uygun hoollywood smile için uygun adaydır.

Gülüş estetiği, dişlerin görünümünü iyileştiren işlemleri kapsarken, gülüş tasarımı, kişinin yüz yapısına en uygun ve doğal görünümlü gülüşü oluşturmayı hedefler.

Diş estetiği işlemlerinin ömrü; kullanılan malzeme, tedavi yöntemi ve kişisel bakıma bağlıdır. İyi bakıldığında, bazı tedaviler yıllarca sürebilir.

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

ESTEWORLD

DÜNYA'DA 35 ÜLKEDEYİZ

Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

Saç Ekim Operasyonu
0 +
Plastik Cerrahi Operasyonu
0 +
Diş Tedavisi ve Estetiği
0 +

Başarı ve Sertifikalarımız

DİŞ ESTETİĞİ VE TEDAVİLERİ BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?