Ara

Onda Soğuk Dalga Terapisi

Hayalini kurduğunuz sıkı ve pürüzsüz cilde ulaşmak mümkün! Soğuk dalga terapisi, ince çizgileri azaltmak, selülitlerle mücadele etmek ve vücudunuzu istediğiniz şekle sokmak için etkili bir çözüm sunar. Bu yöntem, vücut şekillendirme ve incelme konusunda size yardımcı olurken, aynı zamanda selülit görünümünü azaltarak cildinizi sıkılaştırır ve gençleştirir. En önemlisi, ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde çalışır, böylece sağlığınızı riske atmadan istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Onda soğuk dalga terapisi nedir? Onda ne işe yarar?

Bizi tercih eden
8000+ saç ekimi hastamız yanılıyor olamaz

Soğuk Dalga Terapisi Nedir? 

Onda soğuk dalga terapisi; yıllardır çeşitli alanlarda etkin bir şekilde yararlanılan mikrodalga (medikal sınıf kısa elektromanyetik dalgalar) teknolojisinin bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi amacıyla kullanıldığı ödüllü bir medikal estetik uygulamasıdır. Elektromanyetik dalgalar ile cilt altında, hedeflenen noktada titreşimle ısı etkisi yaratılması prensibine dayanan Onda soğuk dalga terapisi, yağ hücrelerinin yapısını bozarak vücuttan kalıcı olarak uzaklaştırır. Mikrodalgalar ile yaratılan 50-55 derecelik ısı, deri altındaki yağ hücrelerinin deforme olmasını sağlarken yüzeydeki cildi sıkılaştırıp selülit tedavisine yardımcı olur.

Soğuk Dalga Terapisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Herhangi bir yan etkisi olmayan Onda soğuk dalga terapisi basen, kalça, kol-bacak içleri ve karın çevresindeki yağları yok etmek için gerçekleştirilen; cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanılan tümüyle acısız, güvenli ve sağlıklı bir uygulamadır. 

Tek seansta bile oldukça başarılı sonuçlar veren Onda soğuk dalga terapisi 10 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanan, herhangi bir morluk veya kızarıklığa neden olmadığı için kişiyi sosyal hayatından koparmadan gerçekleştirilebilen oldukça konforlu bir yöntemdir.

Soğuk Dalga Terapisi Kimler için Uygundur?

Onda soğuk dalga terapisi bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi yaptırmak isteyen ve yasal olarak 18 yaşından büyük olan herkese uygulanabilir.

Soğuk Dalga Terapisi Nasıl Uygulanır?

Onda soğuk dalga terapisi, tümüyle steril bir klinik ortamda, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir uygulamadır. 

  • Onda soğuk dalga terapisinde doktor öncelikle uygulama yapacağı alanı ve cilt yapısını inceleyerek nasıl bir işlem yapması gerektiğini belirler. 
  • Uygulamanın yapılacağı bölgeye sıvı vazelin sürülür Ardından işlemin amacına göre cihazın belirlediği başlıkla cilt altına elektromanyetik dalgalar gönderilerek hedeflenen alanda bir ısı etkisi yaratılır.
  • Kişi uygulama sırasında hiçbir yanma veya acı duymaz. Aksine vücudunun o bölgesinde bir serinlik hisseder. 
  • Uygulama alanına masaj yapılarak işlem tamamlanır.

Tek seansta bile gözle görülür sonuçlar alınmasını sağlayan Onda soğuk dalga terapisi, etkisini 3. haftanın sonunda göstermeye başlar. Uygulamanın sonuçları 3. aydan sonra daha belirgin bir hale gelir. Hedeflenen sonuçlar kişiden kişiye değişmekle birlikte 3 haftalık aralıklarla gerçekleştirilen 1 ila 3 seansta alınır.

Onda Soğuk Dalga Terapisinin Avantajları Nelerdir?

  • Vücut şekillendirme ve incelme
  • Selülit görünümünde azalma
  • Ciltte sıkılaşma ve gençleşme
  • Ağrısız ve yan etkisiz bir yöntem

 

Onda Soğuk Dalga Terapisi Fiyatları 

Onda soğuk dalga terapisi fiyatları, uygulamanın gerçekleştiği klinik, tedaviyi alan kişi, seans sayısı vb. faktörlere göre değişkenlik gösterir. Onda soğuk dalga terapisi fiyatları 2024 hakkında detaylı bilgi almak için sağlık danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

ONDA SOĞUK DALGA TERAPİSİ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Onda plus nedir? Ne işe yarar? Onda soğuk dalga terapisi hakkında merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz
Aklınızda soru işareti kalmasın?
Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Onda Soğuk Dalga Terapisi Nedir?

Onda soğuk dalga terapisi, yüksek frekanslı ses dalgalarının kullanıldığı bir tedavi yöntemidir. Bu dalgalar, ağrıyı azaltmak, doku iyileşmesini hızlandırmak ve iltihabı azaltmak için vücuda uygulanır.

Soğuk dalga terapisi, kronik ağrıları tedavi etmek, tendon ve kas yaralanmalarını iyileştirmek, eklem problemlerini gidermek ve doku rejenerasyonunu teşvik etmek için kullanılır.

Tedavi planı, hastanın durumuna ve tedavi edilmesi gereken soruna bağlı olarak değişir. Seans sayısı 6 ila 12 seans arasında değişiklik göstermektedir.

Onda soğuk dalga terapisi, cilt üzerine bir jel uygulandıktan sonra ağrılı veya hasarlı bölgeye odaklanmış bir şekilde düşük sıcaklıklı ses dalgalarının uygulanmasını içerir. Prosedür genellikle ağrısızdır ve kısa sürede tamamlanır.

Onda soğuk dalga terapisi sonuçları kişiden kişiye değişebilir ancak genellikle tedaviye başladıktan sonra birkaç seansın ardından belirgin bir iyileşme görülmeye başlanır.

Onda fiyatları, tedavinin uygulandığı merkeze, hastanın şikayetine ve tedavinin süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Net bir fiyat bilgisi almak için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

ESTEWORLD

DÜNYA'DA 35 ÜLKEDEYİZ

Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

Saç Ekim Operasyonu
0 +
Plastik Cerrahi Operasyonu
0 +
Diş Tedavisi ve Estetiği
0 +

Başarı ve Sertifikalarımız

LONGEVITY VE BESLENME BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?