Ara

Onda Soğuk Dalga Terapisi

Hayalini kurduğunuz sıkı ve pürüzsüz cilde ulaşmak mümkün! Soğuk dalga terapisi, ince çizgileri azaltmak, selülitlerle mücadele etmek ve vücudunuzu istediğiniz şekle sokmak için etkili bir çözüm sunar. Bu yöntem, vücut şekillendirme ve incelme konusunda size yardımcı olurken, aynı zamanda selülit görünümünü azaltarak cildinizi sıkılaştırır ve gençleştirir. En önemlisi, ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde çalışır, böylece sağlığınızı riske atmadan istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Onda soğuk dalga terapisi nedir? Onda ne işe yarar?

Bizi tercih eden
8000+ saç ekimi hastamız yanılıyor olamaz

Soğuk Dalga Terapisi Nedir? 

Onda soğuk dalga terapisi; yıllardır çeşitli alanlarda etkin bir şekilde yararlanılan mikrodalga (medikal sınıf kısa elektromanyetik dalgalar) teknolojisinin bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi amacıyla kullanıldığı ödüllü bir medikal estetik uygulamasıdır. Elektromanyetik dalgalar ile cilt altında, hedeflenen noktada titreşimle ısı etkisi yaratılması prensibine dayanan Onda soğuk dalga terapisi, yağ hücrelerinin yapısını bozarak vücuttan kalıcı olarak uzaklaştırır. Mikrodalgalar ile yaratılan 50-55 derecelik ısı, deri altındaki yağ hücrelerinin deforme olmasını sağlarken yüzeydeki cildi sıkılaştırıp selülit tedavisine yardımcı olur.

Soğuk Dalga Terapisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Herhangi bir yan etkisi olmayan Onda soğuk dalga terapisi basen, kalça, kol-bacak içleri ve karın çevresindeki yağları yok etmek için gerçekleştirilen; cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde etkin ve yaygın bir şekilde kullanılan tümüyle acısız, güvenli ve sağlıklı bir uygulamadır. 

Tek seansta bile oldukça başarılı sonuçlar veren Onda soğuk dalga terapisi 10 dakika gibi çok kısa bir sürede tamamlanan, herhangi bir morluk veya kızarıklığa neden olmadığı için kişiyi sosyal hayatından koparmadan gerçekleştirilebilen oldukça konforlu bir yöntemdir.

Soğuk Dalga Terapisi Kimler için Uygundur?

Onda soğuk dalga terapisi bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi yaptırmak isteyen ve yasal olarak 18 yaşından büyük olan herkese uygulanabilir.

Soğuk Dalga Terapisi Nasıl Uygulanır?

Onda soğuk dalga terapisi, tümüyle steril bir klinik ortamda, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir uygulamadır. 

  • Onda soğuk dalga terapisinde doktor öncelikle uygulama yapacağı alanı ve cilt yapısını inceleyerek nasıl bir işlem yapması gerektiğini belirler. 
  • Uygulamanın yapılacağı bölgeye sıvı vazelin sürülür Ardından işlemin amacına göre cihazın belirlediği başlıkla cilt altına elektromanyetik dalgalar gönderilerek hedeflenen alanda bir ısı etkisi yaratılır.
  • Kişi uygulama sırasında hiçbir yanma veya acı duymaz. Aksine vücudunun o bölgesinde bir serinlik hisseder. 
  • Uygulama alanına masaj yapılarak işlem tamamlanır.

Tek seansta bile gözle görülür sonuçlar alınmasını sağlayan Onda soğuk dalga terapisi, etkisini 3. haftanın sonunda göstermeye başlar. Uygulamanın sonuçları 3. aydan sonra daha belirgin bir hale gelir. Hedeflenen sonuçlar kişiden kişiye değişmekle birlikte 3 haftalık aralıklarla gerçekleştirilen 1 ila 3 seansta alınır.

Onda Soğuk Dalga Terapisinin Avantajları Nelerdir?

  • Vücut şekillendirme ve incelme
  • Selülit görünümünde azalma
  • Ciltte sıkılaşma ve gençleşme
  • Ağrısız ve yan etkisiz bir yöntem

 

Onda Soğuk Dalga Terapisi Fiyatları 

Onda soğuk dalga terapisi fiyatları, uygulamanın gerçekleştiği klinik, tedaviyi alan kişi, seans sayısı vb. faktörlere göre değişkenlik gösterir. Onda soğuk dalga terapisi fiyatları 2024 hakkında detaylı bilgi almak için sağlık danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

LONGEVITY VE BESLENME HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları nelerdir? Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamalarına dair merak ettiğiniz soruların tüm cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz
Aklınızda soru işareti kalmasın?
Beslenme ve bölgesel zayıflama uygulamaları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
Bölgesel Zayıflama Nedir?

Bölgesel zayıflama, vücudun belirli bölgelerindeki yağ birikimlerini hedefleyen bir zayıflama yöntemidir. Bu yöntemde, kişinin isteğine bağlı olarak karın, basen, bacak içi, kol içi gibi belirli bölgelerdeki yağlanmaların azaltılması hedeflenir.

Bölgesel zayıflama için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlar arasında liposuction, onda soğuk dalga terapisi, LPG  gibi cerrahi ve cerrahi olmayan teknikler bulunur.

En iyi bölgesel zayıflama yöntemi kişinin ihtiyaçlarına, vücut tipine ve sağlık durumuna bağlıdır. Her yöntemin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır. Hangi yöntemin en uygun olduğunu belirlemek için bir doktora danışmak önemlidir.

Bölgesel incelme yöntemleri genellikle yağ hücrelerini hedef alır ve belirli bölgelerdeki yağlanmayı azaltır. Ancak, kilo kaybı genellikle tüm vücutta gerçekleşir ve bölgesel zayıflama yöntemleri kilo vermek için bir alternatif değildir..

Bölgesel zayıflama, aşırı kilolu veya obez kişilere kilo verme amacıyla uygulanmaz. Ayrıca, kalp rahatsızlığı, diyabet, kan pıhtılaşma sorunları gibi sağlık sorunları olan kişilerde de dikkatli olunmalıdır.

Bölgesel zayıflama yöntemlerinin etkisi kişinin vücut yapısına, uygulanan yönteme ve kişinin yaşam tarzına bağlıdır. Genellikle birkaç seansta belirgin sonuçlar görülebilir, ancak tam etkiyi elde etmek için belirli bir süre gerekebilir. Güneş ışığından korunmak ve fiziksel aktiviteleri sınırlamak da iyileşme sürecine yardımcı olabilir.

Bölgesel zayıflama uygulama fiyatları, kullanılan yönteme, uygulanan bölgeye ve kliniğin veya merkezin konumuna göre değişiklik gösterir. Net bir fiyat bilgisi almak için uzman sağlık danışmanlarımız ile iletişime geçebilirisniz.

MİSAFİRLERİMİZ NELER SÖYLEDİ?

Bugüne kadar dokunduğumuz binlerce insanı mutlu ettik, istedikleri görünümlere kavuşturduk; anılarını tazeledik. Yeni hayatların ve başlangıçların önünü açtık. Esteworld profesyonel uygulamalarıyla tanışan misafirlerimizin değerlendirmeleri

ESTEWORLD

DÜNYA'DA 35 ÜLKEDEYİZ

Türkiye’nin plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz.

Saç Ekim Operasyonu
0 +
Plastik Cerrahi Operasyonu
0 +
Diş Tedavisi ve Estetiği
0 +

Başarı ve Sertifikalarımız

LONGEVITY VE BESLENME BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?