Ara
DR. BURAK TUNCER

Burak Tuncer, İstanbul Fatih’te doğdu.

Acıbadem Tıp Fakültesini kazandı. Tıp Fakültesinde okurken kurumsal bir zincir marka olan Esteworld’de saç ekimi ve tedavileri biriminde stajını yaptı.

Bu süreç içerisinde Amerika ve Avrupa’da birçok kongreye konuşmacı olarak katıldı ve araştırma çalışmaları içerisinde yer aldı. Daha sonra American Academy of Aesthetic Medicine’de “Medikal Estetik” üzerine eğitimini tamamladı.

2020 yılından itibaren Esteworld’de Medikal Direktör olarak çalışmaya başladı. Hem Türkiye’de hem de dünyada alanında en çok tercih edilen bir marka olan Esteworld’ün, kendisinin de getirdiği inovatif marka anlayışı ile atılım yaparak daha da büyümesine katkı sağladı. Kurumun medikal direktörlüğünün yanı sıra aynı zamanda saç ekimi doktorluğu da yapan Dr. Burak Tuncer, VIP hizmet sunan hastanede 5000’den fazla saç ekimi operasyonu gerçekleştirdi. Profesyonel kariyerinde, kazandığı derinlemesine bilgi ve uzmanlık sayesinde, yenilikçi tedavi yaklaşımları geliştirerek bu alanlardaki uygulamalara yön verdi.

Bu kapsamda 2021 yılında Uluslararası İş İnsanları Zirvesinde “En Genç İş Adamı” Ödülünü almaya hak kazandı.

Detaylar

Akademik Eğitim

  • Acıbadem Tıp Fakültesi

Üyesi Olduğu Kuruluşlar

  • FUE Europe
  • The World FUE Institute

 

Yabancı diller

  • İngilizce

MEDİKAL KADROMUZ

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?