Esteworld Altunizade Hastanesi Dış Cephe Gece Ön Görünüm

Hakkımızda

Sağlıklı güzellik için ayrıcalıklı bir deneyim!

Türkiye’nin ilk ve tek plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, ‘’Sağlıklı güzellik!’’ mottosuyla 25 yılı aşkın süredir yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmetleri sunuyoruz. Plastik cerrahi, saç ekimi, diş tedavileri ve medikal estetik alanlarında hizmetlerimizi, grubumuzda tam zamanlı çalışarak global kalite standartlarımıza uyan uzmanlar ile veriyor, konfor ve başarılı sonuçları bir araya getiren uygulamaları ile dünya çapında binlerce kişinin hayatını güzelleştiren bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul'un her iki yakasında son teknoloji cihaz ve materyaller ile donatılmış birimlerimizde toplam 4 adet ameliyathanemiz, 17 adet saç ekimi ve 7 adet diş ünitemiz, 1 adet laboratuvarımız ve 700 kişilik personelimizle sizlere konforlu ve lüks estetik hizmetleri sunuyor; ayda 1500'den fazla operasyon gerçekleştiriyoruz.

Altunizade -Köşk, Ataşehir ve Bahçelievler'deki şubelerimizde klinik hizmetleri sunarken, Altunizade'deki 10.000 metrekarelik, modern ve yatışa uygun tüm donanımlara sahip 25 odalı hastanemizde konuklarımızı ağırlıyoruz.

Misafirlerimizin beklenti ve isteklerini karşılayan en yeni teknolojileri kullanarak çözümlerimizi sürekli güncelliyor ve kalitemizi arttırmak konusunda kendimizle yarışıyoruz. Tıbbi olanaklarımız, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm konuklarımızın tam da istedikleri görünüme kavuşmaları için elverişli koşullar oluşturuyoruz. Uzman hekimlerimiz ve mükemmeliyetçi bakım personelimizle birlikte, misafirlerimize işlem öncesi ve sonrası tüm süreçleri standartların ötesinde bir konforla geçirme fırsatı sunuyoruz.

Sağlık Bakanlığı ve TÜV Thüringen (ISO 9001) tarafından belgelendirilen firmamızın, aynı zamanda European Property Awards tarafından kamu hizmeti alanlarında ödüllendirilmiş hizmet birimlerine sahip olmasından gurur duyuyoruz.

Sağlık turizmi alanında ülkemizde referans noktası olarak gösterilen Esteworld ailesi olarak dünyanın önemli destinasyonları başta olmak üzere 35'ten fazla ülkede münhasır temsilciliklerimizle saç ekimi, diş tedavileri ve plastik cerrahi alanlarında sınırları zorluyor, binlerce uluslararası misafirimizin 7/24 tercüman desteği, konforlu konaklama imkanları ve havaalanı/otel/klinik transferleriyle birinci sınıf tedavi hizmeti almasını sağlıyoruz.

Güzelleşme yolculuğunuzu ayrıcalıklı bir deneyime dönüştürmek için her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Sağlıkla, güzellikle….

Sertifikalarımız


Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.