VIP Saç Ekimi

VIP SAÇ EKİMİ

VIP saç ekimi özellikle yoğun iş yaşamı içinde olan dolayısıyla hızlı ve konforlu bir şekilde saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere yönelik bir hizmettir. Esteworld’ de Dr. Servet Terziler tarafından yapılan VIP saç ekiminde, en gelişmiş yöntem kabul edilen Robotik Saç Cerrahisi uygulanır. Manuel FUE yönteminde ise Dr. Servet Terziler ve ekibinde yer alan tecrübeli ekip ile işlem yapılır.

Bu uygulamada 3D teknolojisi ile fotoğraflar üzerinden kişinin saç ekimi için kaç köke ihtiyaç duyduğu, saç çizgisinin nereden başlayacağı ve ekim sonrasındaki olası sonuçları belirlenmiş olur. Daha sonra robotik saç cerrahisi aşamaları izlenir. Son derece konforlu bir ortamda tamamen kişiye özel olarak uygulanan VIP saç ekimi özellikle vakti sınırlı olan, yoğun çalışan işadamları, şirket yöneticileri, sporcular ve sanatçılar tarafından tercih edilen özel bir uygulamadır.

Hem işlem, hem de ekim sonrası takip bizzat Dr. Servet Terziler ve tecrübeli ekibi tarafından yapılmaktadır. Dr. Servet Terziler, ön çizgi planı çizilmesinde hasta ile birlikte karar verilmesini sağlar; baştan sona ekimi takip eder. Kanal açımı işlemini bizzat kendi tecrübesiyle yapar. Dr. Terziler, ekim sonrasında hastalarını 1-1,5 yıl takip eder.

Önemli Not

İlgili yasa gereğince saç ekimi operasyonları ile ilgili öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlayamıyoruz. Form doldurarak yapılan operasyonlar ile ilgili talepte bulunabilir geniş bilgi alabilirsiniz. FUE saç ekimi işlemi ile ilgili daha fazla detay ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için "bilgi formu" ile uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!