Gizli Resim

ESTEWORLD İletişim Bilgileri

Esteworld Altunizade Cerrahi Kompleksi Ön Cephe Görünümü

ESTEWORLD ALTUNİZADE CERRAHİ KOMPLEKSİ

3D Sanal Tur
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar / İstanbul

HAKKINDA

Esteworld'ün 2014 yılında açılan son şubesi, 10.000 m2 kapalı alanı ve 220 kişilik kadrosu ile ülkemizde estetik cerrahi üzerine açılan en büyük sağlık tesisi olma özelliğini taşıyor. Estetik cerrahi kompleksi ve saç ekim merkezi olarak sağlık turizmine uygun tasarlanan tesis, Esteworld'ün hizmet anlayışını en iyi şekilde yansıtacak konfor ve donanıma sahip.

Esteworld Bahçelievler Kliniği Ön Cephe Görünümü

ESTEWORLD BAHÇELİEVLER

Naci Kasım Cad. No:7 Bahçelievler / İstanbul

HAKKINDA

Bahçelievler şubesi, Esteworld'ün ilk şubesi olup 2004 yılında 1250 m2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. Türkiye'yi yeni bir konsept ile tanıştırma misyonunu başarı ile üstlenmiş olan Bahçelievler Esteworld, "sağlıklı ve genç görünmek" ilkesi doğrultusunda estetik, güzellik ve sağlık alanında yer alan tüm hizmetleri bünyesinde taşıma vizyonu ile hareket etmiştir.

Esteworld Altunizade Kliniği Ön Cephe Görünümü

ESTEWORLD ALTUNİZADE KLİNİĞİ

3D Sanal Tur
Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:33/1 Üsküdar / İstanbul

HAKKINDA

2007 yılında hizmete giren Esteworld Altunizade Kliniği, 1500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup 32 personel ile hizmet vermektedir. Bu açıdan Türkiye ve Avrupa'nın en büyük lazer epilasyon kliniklerinden olan Esteworld Altunizade Lazer Epilasyon Kliniği, İstanbul'un tarihi bölgelerinden Üsküdar'da tarihi Beyaz Köşk içerisinde konuklarını ağırlamaktadır.

Esteworld Ataşehir Kliniği Ön Cephe Görünümü

ESTEWORLD ATAŞEHİR KLİNİĞİ

3D Sanal Tur
Atatürk Mah. Ertuğrulgazi Sk. Metropol İstanbul AVM, B Blok, No:2 HA, Ataşehir / İstanbul

HAKKINDA

Esteworld Ataşehir Kliniği, 2000 m² kapalı alanı ve 100 kişilik uzman kadrosu ile estetik cerrahi alanında hizmet vermektedir. VIP standartlarda hizmet veren klinik, saç ekimi, saç tedavileri, diş tedavileri, medikal estetik ve plastik cerrahi operasyonlarının konforlu ve kaliteli bir biçimde gerçekleştirilmesine imkan veren donanımlarıyla Esteworld’ün hizmet anlayışını yansıtır.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.