Yüz Mezoliftingi
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!
Ameliyatsız Yüz Germe Tedavileri
İlgili Yazılar

YÜZ MEZOLİFTİNGİ

Cilt germe işlemini ifade eden mezolifting yaşlanmayı geciktirmeye yarayan anti-aging uygulamalarında ve yaşlanma sürecinde meydana gelen kırışıklıkların giderilmesi amaçlı uygulanabilmektedir.

Kişinin yapısı ve genetik faktörlerin yanı sıra çevresel faktörler ve yaşam şartları da yaşlanma ile ilgili süreci etkilemektedir. Cilt yaşlandıkça kırışıklıkların görülmesi en önemli doğal ve yaygın değişikliktir. Yüzdeki kırışıklıkların tedavisinde mezolifting etkili bir yöntemdir. Yaşlanma ile eksilen maddeler mezolifting uygulaması ile tekrar yerine koyulmaktadır.

Yüz Mezoliftingi

Anti-aging özellikleri olan çeşitli mineral vitamin ve çeşitli maddelerin vücuda verilmesi yerine direkt olarak mezoterapi ile uygulanması ilaçların gerekli olan bölgelerdeki etkinliğini artıracak diğer organların yorulmasını engelleyecektir. Yüz mezoliftingi ile yüz ve boyundaki kırışıklıkların giderilmesi ve cildin canlanması için yapılan tedaviler bazı durumlarda aynı seansta uygulanabilir.

Seanslarda parıltılı bir cilt, cildin kaldırılması (mezolifting) ve dolma etkileri planlanmaktadır. Seans sayısı kişinin durumuna göre değişmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Tedavileri
İlgili Yazılar
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!