Esteworld Altunizade Hastanesi Dış Cephe Gece Ön Görünüm

YÖNETİM

Esteworld Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Tuncer
Dr. Mustafa Tuncer
Yönetim Kurulu Başkanı
Esteworld Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Medikal Direktörü Dr. Burak Tuncer
Dr. Burak Tuncer
Medikal Direktör

Merhaba,

Sağlık insanın en kıymetli hazinesi. Güzellik ise bu hazinenin en değerli parçası. Esteworld Ailesi olarak bu bilinçle 25 yıl önce uluslararası standartlarda, güncel teknolojiyi bilimsel gelişmelerle başarıyla bütünleştiren, insan ve güven odaklı bir sağlık hizmeti sunmak adına yola çıktık. 21. yüzyılın beklentilerini fazlasıyla karşılayan hizmet anlayışımız, Esteworld'ün estetik cerrahi ve saç ekimi alanında Türkiye'ye yön veren, öncü bir kurum olmasını sağladı. Yenilikçi ve lider yaklaşımıyla estetik cerrahi ve saç ekimi alanında bir ekol haline gelen Esteworld, üstlendiği eğitmenlik misyonuyla zamanla sağlık alanında kendi ekosistemini oluşturdu.

Bugün dünyanın 35’i aşkın ülkede temsilciliği bulunan köklü bir sağlık kuruluşu olan Esteworld, Türkiye'yi saç ekimi ve plastik cerrahi alanında yurt dışına açan lokomotif şirket olmanın gururunu yaşamaktadır. Dünyadaki güncel uygulama ve teknolojileri Türkiye'ye ilk getiren kurum olan Esteworld, dünyanın dört bir yanından gelen insanlara uluslararası standartlarda hizmet vererek ülkemizin sağlık turizmine ve dolayısıyla tanıtımına büyük katkı sağlamıştır. Türkiye'nin sağlık turizminde milyonlarca dolarlık ciroya ulaşmasına öncülük etmiş, özellikle İstanbul'un saç ekimi ve estetik cerrahi alanında dünya sahnesine çıkması ve Avrupa'nın başşehri sayılmasının yolunu açmıştır.

Sağlık sektöründe bir referans noktası olmanın farkındalığı ve etik değerlerimiz ışığında, uzman kadromuz ve güncel teknolojimizle verdiğimiz güvenilir, konforlu ve kaliteli hizmet bizi Türkiye'nin en çok tercih edilen sağlık kuruluşlarından biri yaptı. Esteworld Ailesi olarak 25 yıllık bu uzun yolculukta yanımızda olduğunuz, bize güvendiğiniz ve bu büyük kıvancı yaşattığınız için çok teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla,

DR. MUSTAFA TUNCER

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.