LAZER İLE DUDAK DOLGUSU
LIPLASE UYGULAMASI

Lazer ile Dudak Dolgusu

Lazerle dudak dolgusu nedir?

Yüzümüzün ifadesini belirleyen ve en çok dikkat çeken noktalarından biri, dudaklarımız. Zaman ve dış etkenler, tıpkı cildimiz gibi dudaklarımızın da hacmini ve canlılığını yitirmesine, kırışmasına ve incelmesine neden oluyor. Yaş ilerledikçe ciltteki kolajen üretimi de azaldığından tüm bu olumsuz etkenler hassas bir yapıya sahip olan dudağımızda daha da belirgin hale geliyor. Dudaklarımız formunu kaybettikçe içe doğru kıvrıldığı için dudakla burun arasındaki mesafe artıyor. Bu ise doğal ifademizi bozarak yüzümüzün yorgun ve olduğundan daha yaşlı görünmesine yol açıyor. İnsanlar yalnızca zaman değil, genetik faktörler nedeniyle de ince dudaklara sahip olabiliyor. İşte günümüzün gelişkin lazer teknolojisi, ister doğuştan ister zamanla olsun tüm bu istenmeyen görüntüyü yok ederek zamanı tersine çeviriyor; sağlıklı, dolgun ve estetik dudaklara sahip olmamızı sağlıyor.

"Liplase" olarak adlandırılan lazerle dudak dolgusu uygulamasının dudak dolgunlaştırıcı etkisiyle isteyen herkes sağlıklı ve konforlu bir şekilde hep hayalini kurduğu estetik dudaklara kavuşuyor.

Lazerle dudak dolgusu nasıl yapılır?

Dermatolog tarafından gerçekleştirilen konsültasyon sonrasında, kişinin dudak ve cilt yapısına göre seans sayısı belirleniyor. Liplase teknolojisinde hem dudak üzerinden hem de ağız içinden uygulanan lazer dalgaları ile o bölgedeki kolajen üretimi tetikleniyor. Böylelikle dudaklar hacimli, parlak, pürüzsüz, nemli bir yapıya ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Dudak dolgunlaştırıcı etkiye sahip işlem sonrasında kişi gündelik hayatına kesintisiz bir şekilde devam edebiliyor. Lazerle dudak dolgusu uygulamasında hiç acı hissedilmediğinden klinik ortamda anestezi yapılmadan gerçekleştirilebiliyor. İşlem ayda bir kez olmak üzere iki veya üç seans uygulanabiliyor. Daha dolgun dudaklara sahip olmak isteyen kişilere uygulama sonrasında dudak dolgusu da yapılabiliyor.

Beyaz Önlüklü, Siyah Stetoskoplu ve Mavi Doktor Dosyalı Bay ve Bayan Gülümseyen Doktor

Doktorlarımız Sorularınızı Cevaplıyor!

Aklınıza takılan ve sayfamızda cevap bulamadığınız tüm sorularınızı sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizi arayacaktır.

Detaylı bilgi ve randevu için formu doldurun, sizi arayalım!

KVKK metnini okudum, onaylıyorum.