Gözaltı Işık Dolgusu
Anasayfa Medikal Estetik Dolgu Uygulamaları Gözaltı Işık Dolgusu
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Cildimizi oluşturan tabakaları en dıştan içe epidermis, dermis ve deri altı doku olarak sıralayabiliriz. Bu tabakaların her biri ışığı farklı şekilde emer ve yansıtır. Işık cildimize vurduğunda farklı katmanlar tarafından emilen ve yansıyan ışınlar bir araya geldiğinde parlaklık olarak algılanır. Işık dolgusunda kollajenin yapısına giren 8 aminoasidkollajen üretimi için hammadde oluştururken, 3 antioksidan, vitamin ve mineraller ile cildin dış etkenlere karşı savunmasını arttırıyor. Işık dolgusunda hyaluronikasid ile diğer vitamin, mineral ve antioksidan etken maddeler mükemmel bir uyum sağlamış. Enjeksiyonlarda içerdiği lidokainanestezik maddesi ile hasta konforu oldukça yüksek. 3 hafta aralarla yapılan 3 uygulama ile ilk uygulamadan itibaren ve sonrasında birikici etki ile gözle görülür ışıltı sağlanıyor.

Işık Dolgusu

Gözaltı Işık Dolgusu

Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltıları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken göz altı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanmaktadır. ışık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösterir. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi gelmektedir.

Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmamaktadır. 1 hafta sonra en iyi halini alacaktır. Dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olmaktadır.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!