Ara

Esteworld ile Değişim Yolculuğu

Yayım Tariihi
04/06/2024
Kategori
Yazıyı Paylaş

“Sağlıklı güzellik!” mottosuyla, yüksek tıbbi standartlarda estetik hizmet sunmayı amaçlayan Esteworld ailesi olarak düzenlediğimiz “Esteworld ile Değişim Yolculuğu” etkinliklerinin üçüncüsünü Altunizade Cerrahi Kompleksi’nde gerçekleştirdik.

Bu özel etkinlikte, değerli hastalarımızla bir araya gelerek estetik dünyasındaki en son teknolojik gelişmeleri ve annelik estetiği konularını ele aldık. Etkinliğimizin öne çıkan konuşmacılarından Prof. Dr. Ayşin Yeşilada, annelik estetiği hakkında kapsamlı bilgiler sundu. Bunun yanı sıra, katılımcılarımız saç tedavileri, diş estetiği, medikal estetik ve plastik cerrahi ile ilgili merak ettikleri soruları Esteworld uzmanlarına yöneltme fırsatı buldu.

Etkinliğin sonunda hastalarımız, saç ve cilt bakımına yönelik uygulama alanlarını deneyimleyerek Esteworld’ün sunduğu yenilikçi çözümleri yakından tanıma imkânı buldu.

Esteworld olarak, her zaman hastalarımızın memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutarak estetik alanında en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

ESTEWORLD BLOG

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?