Ara

Esteworld 3F Lift: Cildi yenileyen dokunuşlarla yeni bir sen!

Yayım Tariihi
29/04/2024
Kategori
Yazıyı Paylaş
Haber - esteworld 3f lift

“Değişimin Büyüsü İyi Gelecek” mottosu ile insanları hayal ettikleri görünüme ulaştıran Esteworld, yeni kombin uygulaması 3F (Full Face Factor) ile gençlik ışıltısını yeniden yüzlere getiriyor. Dolgu, botoks, mezoterapi, sıvı yüz germe ve 8 noktada lifting gibi farklı uygulamaların kişinin ihtiyacı ve beklentisine göre tek bir kombinde kurgulandığı 3F, cildi yenileyen dokunuşlarla gözle görülür gençleşme vadediyor. 

Türkiye’nin öncü plastik cerrahi sağlık kurumu Esteworld’ün yüz bölgesinde lifting ve gençlik sağlayan yeni kombin tedavisi 3F (Full Face Factor) cilt kalitesini artırmayı hedeflerken, yüzde oluşan deformasyonlara yönelik tedavi seçeneği oluyor. Kişinin ihtiyaç ve beklentilerine göre belirlenen farklı estetik uygulamalarının bir arada kombinlendiği yöntem; yüzün hacim ve lift ihtiyacını karşılıyor, cildin nemlenmesini ve hücresel aktiviteyi artırıyor ve cilt yüzeyinde görülen yaşlanma etkilerini azaltıyor. Uygulama sonrası cilt genç görüntüsüne yeniden kavuşuyor. 

Cinsiyet fark etmeksizin 18 yaş üstü herkese uygulanabiliyor

Üç farklı uygulama ile oluşturulan 3F, hacim ve lifting için çapraz bağlı hyalüronik asit; cilt nemlenme ve hücresel aktivite için çeşitli peptit, aminoasit, çapraz bağsız hyalüronik asit ve bitkisel kaynaklı birtakım içeriklerin cilde uygulanması ve son olarak da cilt yüzeyinde fiziksel hasar mantığıyla gerçekleştirilen mikrodermabrazyonu içerir. Bu son aşamada kişinin durumuna gör altın iğne, karbon, fraksiyonel lazer gibi işlemler de kullanılabiliyor. Cinsiyet fark etmeksizin 18 yaş üstü herkese uygulanabiliyor ve farklı yaş aralığındaki her kişiye göre özel olarak kombinlenebiliyor. 3F; cildin üç katmanına, her katman için tek seans ya da tercihen iki seansta yapılacak uygulamalarla tazelenmiş, dinlenmiş, daha genç ve dinamik bir görüntü sağlıyor. Cinsiyet farkları arasındaki altın oranlar gözetilerek uygulanan 3F’te, feminen veya maskülen görüntü de korunuyor.

Tek seans yaklaşık 45 dakika

Tek veya istenirse iki seanslık uygulama olması gereği zaman açısından da birçok avantajı beraberinde getiren 3F’in tek seansı yaklaşık olarak 45 dakika sürüyor. Genel anestezi gerektirmeden lokal anestezi ile uygulanabiliyor. Uygulama sonrası iyileşme ve sosyal hayata dönüş için cerrahiye kıyasla çok daha kısa bir süre gerektiriyor. Cerrahi estetik uygulamalara kıyasla maliyet açısından da avantajlı olan 3F, tekrarlanabilir olmasıyla yüzde istenen sonuçları yüksek oranda garanti ediyor.

ESTEWORLD BLOG

YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜREN HASTANE

Yüksek tıbbi standartlarda hizmet veriyor; alanında uzman kadromuzla saç ekimi, plastik cerrahi, longevity, diş ve medikal estetik alanında çözümler sunuyoruz.
Veya aklınıza takılanlar için bize ulaşın.
ESTEWORLD
ESTEWORLD
Esteworld'e Hoş Geldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?