Velashape
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

VELASHAPE

Velashape, Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi dört sistemi bir arada barındıran Velashape çapta küçülmeye ve selülit azalmasına yardımcı olan FDA onaylı bir cihazdır.

Velashape

Velashape Nasıl Çalışır?

Kızılötesi ışık dokuyu 5 mm derinliğe kadar ısıtır.
Radyo frekanslar (RF) dokuyu 2 ila 20 mm derinliğe kadar ısıtır.
Vakum özelliği dolaşımı arttırır ve ısının etkisini yükseltir.
Mekanik masaj lenf drenajı sağlar (dermal ve hipodermal).
Daha kısa süreli uygulama seansları için daha yüksek güç uygulanır.

Velashape Tedavisine Nasıl Başlanır?

İlk iş olarak konsültasyon amaçlı bir doktora başvurulmalıdır. Muayeneniz yapıldıktan ve VelaShape yönteminin sizin için güvenli olduğuna karar verildikten sonra selülitlerinizin derecesine veya şikayete sebep olan bölgesel yağlanma yoğunluğuna göre sizin için en efektif sonuçları alacak şekilde gerekli seans sayısı ve uygulama protokolü belirlenmelidir. Tedavinin diyet eşliğinde sürdürülmesi etkinliğin arttırılması açısından önemli katkı sağlamaktadır.

VelaShape Kimlere Uygulanmaz?

Hamilelik, bölgenin enfekte veya yaralı olması, kalp düzenleyicileri, ışığa duyarlı ilaçlar, bilinen antikoagülatif, kan pıhtılaşması, damar tıkanıklığı, anti-enflamatuar ilaçlar, tedaviden iki hafta önce aspirin kullanılması veya bilinen bir ışığa duyarlılık durumlarında uygulanmaz. Hastada bu rahatsızlıklardan biri varsa mutlaka VelaShape uygulaması öncesi muayene sırasında doktora bildirmelidir.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!