Radyofrekanslı Liposuction
Anasayfa Plastik Cerrahi Hizmetleri Liposuction Radyofrekanslı Liposuction
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

RADYOFREKANSLI LIPOSUCTION

Klasik liposuction işlemleri sonrasında vücutta biriken yağların atılması nedeni ile ciltte sarkmalar meydana gelebilmekte dolayısı ile liposuction yanında germe işlemlerine de ihtiyaç duyulabilmektedir. Radyofrekans yardımlı liposuction uygulamasında liposuction ile birlikte germe işlemleri de yapılabilmektedir. Tek platformda çoklu başlıklara sahip olan RF’li liposuction ile karın, bel,bacak, basen, kalça, kol, boyun, yüz bölgelerine incelme, lipoliz ve sıkılaştırma yapılmaktadır. Ayrıca selülit başlığı kullanılarak selülit oluşumlarında belirgin ölçüde toparlama sağlanmaktadır.

Bazı durumlarda bacak germe ameliyatı liposuction ile birlikte planlanır. Bacak bölgesindeki dokular henüz diriliğini kaybetmemişse, liposuction (yağ alma) ile bu sorun çözülebilir. Yaş ilerlediyse ve gevşemeler mevcut ise bu doğru tercih olmaz. Fazla yağlar bu durumda, deri ile beraber alınarak cilt eski gerginliğine kavuşur. Operasyon esnasında kasık çizgisi baz alınarak iç bacak bölgesine doğru fazla olan yağ miktarı deri ile çıkartılır. Kasık çizgisinin kullanılmasının sebebi de, ameliyat sonrasında dikiş izinin kasık çizgisinin içinde kalması. Bazı hastalarda bu operasyon esnasında liposuction işleminide kombine ederek, daha etkili bir sonuç sağlamak mümkün.

Radyofrekanslı liposuction’ı diğer yöntemlerden ayıran belirgin özellikler:

• Diğer yöntemlere oranla genişlemiş ve sarkmış ciltlerde daha fazla toparlama sağlıyor. Bu da liposuction işlemi sonrasında germe ameliyatına gerek olmadığı anlamına gelmektedir.
• RF’li liposuction klasik liposuction ve lipoliz işlemlerine oranla daha az travma ve morluğa neden olmaktadır.
• Bölgesel yağlanma, ciltteki sarkmaların toparlanması, çatlak ve selülit görünümlerinin azaltılmasına olan katkıları klasik liposuctiona göre fazladır.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!