Cilt Tedavileri
Lazer İle Dövme Silme
Dövme silmede kullanılan lazerler derinize zarar vermeden, deri içindeki renkli pigmentlere ulaşır. Dövme pigmentlerinin lazeri emmesi sonucu oluşan ses ve ışığın etkisiyle pigmentler parçalanır.
Kılcal Damar Tedavisi
Deride istenmeyen kılcal damarları estetik açıdan uygun biçimde yok eden, FDA tarafından dermatolojik kullanımı onaylı tedavi yöntemidir.
Karbon Peeling
Gözenek genişliği, yağların düzensizliği, ciltteki sarkmalara etki etmek için yapılan, leke harici bir bölgeye tesir etmeden, sadece belirli bir renk maddesine müdahale edilerek uygulanan tedavidir.
Fraksiyonel Lazer Tedavisi
Akne tedavisinde yapılan uygulamada, cildin dengesini sağlamak, derinlemesine temizlemek, oluşan akneleri tedavi etmek ve oluşumunun engellenmesini sağlamak ele alınır.
Leke Tedavisi
Akne ve skar izlerinin iyileştirilmesinde, cilt sorunlarının tedavisinde, vücut çatlaklarının yok edilmesinde iyileştirme ve tedavi etme özelliğine sahip, hasarlı bölgeyi seçerek iyileşmesine yardımcı olan tedavidir.
Mezoterapi
Orta deri tedavisi anlamına gelen "mezoterapi" tedavi gerektiren ağrı veya hastalıklı bölgeye uygulanan mikro enjeksiyonlar ile tedavinin gerçekleştirilmesidir.
Enzim Peeling
Cildin alt tabakasına etki ederek, güneş lekeleri, yaşlılıkla oluşan lekeler ve doğum lekeleri gibi cilt sorunlarına engel olan bir peeling yöntemidir.
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!