Cilt Gençleştirme
Altın İğne (Altın Frekans)
Cilt gençleştirme, yara izi tedavileri, akne izleri ve cilt izlerinin tedavisinde kullanılan; radyofrekans uygulamasına mikroiğnelerle katkıda bulunan Altın Frekans (Scarlet) yönteminde işlemin deri altına uygulanması sağlanır.
Ultherapy
Cilt gerdirmede FDA tarafından onaylanmış, cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir. Yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama, mimik kırışıklıkları tedavisi, dekolte deformasyonları ve ellerde kullanılabilir.
PRP
Derideki bir hasarı en etkili, en hızlı ve en doğal biçimde onarabilmek için, PRP uygulaması damarlarımızda dolaşan bu gücü harekete geçiren, onarım ve iyileştirme sürecine katkı sağlayan bir yöntem olarak geliştirilmiştir.
Fibrocell Uygulaması
Fibrocell otolog bir tedavi yöntemidir; hastanın kendi hücreleri kullanılarak gerçekleştirilir. Kaza ve doğum sebebi ile yaşanan bazı doku kayıpları ve kırışık tedavilerinde, yara ve cilt izlerinde de Fibrocell uygulaması yapılabilir.
Somon DNA Tedavisi
Yüz, boyun ve dekolte, eller ve cildin elastikiyet ve sıkılığını etkileyerek cildi sıkılaştıran, cilt elastikiyetini ve yapısını düzelten ve nem dengesini onaran bir tedavi yöntemidir.
Gençlik Aşısı
Gençlik aşısı tedavisi ile verilen saf hyaluronik asit, kendiyle çapraz bağlanarak cilt altında uzun süre kalır ve cildin savunma sistemini artırarak yaşlanma sürecini geriletir.
Karbon Peeling
Gözenek genişliği, yağların düzensizliği, ciltteki sarkmalara etki etmek için yapılan, leke harici bir bölgeye tesir etmeden, sadece belirli bir renk maddesine müdahale edilerek uygulanan tedavidir.
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!