Caci Quantum
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

CACİ QUANTUM

Quantum‘un birden çok programı ve her programın kendi içinde ayrılan bölümleri bulunur. Bu bölümlerde; vücudu şekillendirme ve toparlamaya, zayıflama ve selülit sorunlarına uygulanacak yardımcı tedaviler yanında kırışıklık giderme, sarkma gibi spresifik yüz sorunlarının iyileştirilmesine yardımcı uygulamalar da yer almaktadır. Ayrıca Quantum cihazında aynı anda birkaç uygulama yapılabilir. Yani aynı anda hem vücudunuza hem yüzünüze bakım yaptırabilirsiniz.

Caci Quantum

Caci Quantum Programındaki Uygulamalar

Conture programı sayesinde gevşemiş kaslara lifting uygulayarak güç kazandırılır ve bu sayede göğüs, kalça, iç bacak, karın gibi bölgelerde oluşan sarkmaları toparlamaya yardımcı olunur.

Lenfamatik sistem kan dolaşımına bağlı, vücuttaki atık maddelerin atılmasını sağlar. Bu sistem kilo ve selülit problemlerinin giderilmesine, vücudun toparlanmasına, yüz ve boyun bölgesinde akne-sivilce oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Slim mode sistemi ile uygulanan dalgalar aşırı kilo kaybı ve doğum sonrası sarkan kasların ve derinin toparlanmasına, belli bölgelerde yağ oluşumunu engellemede, vücutta oluşan ödem ve su toplanmasının giderilmesine yardımcı olur.

Elektro selülit masaj sayesinde bir yandan kas ve dokuyu uyararak selülite neden olan birikimin oluşmasının engellenmesine yardımcı olurken diğer yandan da rol masaj sayesinde hücre içi ve dışını uyararak zayıflamış hücre metabolizmasının hızlanmasına ve portakal kabuğu görünümünün giderilmesine yardımcı olur.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!