Saç Lazeri

LAZERLİ SAÇ TEDAVİSİ

Lazerli saç tedavisi (saç lazeri); incelmiş saçları kalınlaştırmak, saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç gelişimine yardımcı olmak amacıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir.Saç lazeri uygulaması rahat ve konforlu bir yöntemdir.

Uygulama esnasında ve sonrasında acı ve ağrıya sebep olmayan saç lazeri cihazı, FDA (U.S. Food and Drug Administration) onaylıdır. Klinik araştırmalar; düşük seviye lazerli biyolojik uyarılmaların, canlı hücreler üzerinde hiçbir yan etkisi olmadığını ve birçok olumlu etkisinin olduğunu göstermiştir. Tedaviden sonra günlük yaşama dönmekte herhangi bir sakınca yoktur.

Saç lazeri

Lazerli Saç Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Lazerli tedavilerde kombine çalışmalar yapılmaktadır. İlk aşama olarak; saç derisinde küçük kanallar açılır ve saç derisine büyüme faktörlü serum uygulanır. Saç derisine hızlı hareketli masajlar ile yedirilen serumun ardından, haftada 2 kez 20’şer dakika olmak üzere lazerli ışın tedavisi uygulanır.

Saç Lazeri Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Cildin altına nüfuz eden lazer ışınları; aktif olmayan saç köklerini uyarıp kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak, yeni saç kökü gelişimine ve incelmiş saçların kalınlaşmasına fayda sağlar.

Kaç Seans Sonrası Sonuç Alınmaya Başlanır?

Sonuçlar saç dökülme öykülerine göre değişkenlik gösterse de; ilk seanslardan sonra saç dökülmesinde azalmalar görülmekte, ortalama 3-4 ay içerisinde ise gözle görülür ciddi sonuçlar alınabilmektedir. Önerilen uygulama süresi 6 aydır.

Saç lazeri

Saç lazeri kombine bir uygulama olduğu için, uzman doktor tarafından önerilen tedavi ürünlerinin düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

Lazer teknolojisi, saç ve kafa derisi tedavi protokollerinin bir parçası olarak da kullanılır. Saç ekimi esnasında kullanıldığında ise başarıyı arttıran bir yöntemdir.

Önemli Not

İlgili yasa gereğince saç ekimi operasyonları ile ilgili öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlayamıyoruz. Form doldurarak yapılan operasyonlar ile ilgili talepte bulunabilir geniş bilgi alabilirsiniz. Saç ekimi merkezimizde uygulanan saç ekimi işlemi ile ilgili daha fazla detay ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için "bilgi formu" aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!