Esteworld Hakkımızda
Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
Esteworld Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu; üst düzey teknoloji, yetkin ve nitelikli ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısı ile estetik ve plastik cerrahi alanında branşlaşmış sağlık hizmetini sunan sağlık grubu olarak İstanbul’da; Bahçelievler ve Altunizade (2) bölgelerinde 3 şubede faaliyet gösteren uluslararası sağlık hizmetini sunan bir kuruluştur. Estetik ve plastik cerrahi uygulamalarında ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içinde ve yurt dışında temsilcilikleri ile hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığı yolda 2014 yılında ISO 9001-2008 sertifikasını alarak sunduğu sağlık hizmeti kalitesini tescillemiştir. 2016 yılında başlattığı çalışma süreçleri ile hizmet kalitesini ileri seviyelere taşımaktadır. 100’e yakın irtibat ofisleriyle dünya coğrafyasında hedeflenen bilinirliğe ulaşma çalışmaları ile kalite yolculuğuna devam etmekte ve JCI akreditasyon çalışmalarını sürdürmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu; sunduğu estetik- plastik cerrahi hizmetinin her adımında, müşterilerine hizmet sunumunda bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimsemiştir.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu yönetimi, yüksek kalitede hizmet sunmak için müşteri istekleri doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri benimsemiştir. Bunu gerçekleştirmek için ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini arttırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder. Hasta / hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirmektedir.

Güncel, uluslararası standartta estetik ve plastik cerrahi hizmeti sunarken hasta ve hasta yakınlarını da bilgilendirerek ve destekleyerek onların da bu süreçlere tam katılımını sağlamaktadır. Uyguladığı kalite modeli ISO 9001/2015 standardına uygundur ve standarda uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

VİZYONUMUZ

Ulaşılmış hedeflerimiz ile sürekliliği sağlayarak ulusal ve uluslararası coğrafyada öncü ve tercih edilen referans bir sağlık grubu olmaktır.

MİSYONUMUZ

Estetik ve plastik cerrahi alanında, üst düzey teknoloji, yetkin ekip ve multi disipliner yaklaşım ilkesi ile sektörün global danışmanı olmak,
Kaliteli estetik ve anti-aging bilincini topluma başarıyla yaymak,
Müşteri memnuniyeti odaklı sağlık hizmeti sunmak,
Kaliteli hizmet sunumunun sürekliliğini sağlayarak ve müşteri beklentilerini çok iyi analiz ederek iş ve yaşam kalitelerini artırmaktır.

YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI
Uzm. Dr. Servet Terziler
Yönetim Kurulu Başkanı
Sevgili Danışanlarımız,
Sağlıklı ve genç görünmek hepimizin hakkı. Bu amaçla yaptığımız tüm çalışmalar ve yenilikler sayesinde, estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında bilinirliğimizi artırma ve koruma yolunda sağlam adımlarla yürüyoruz. Estetik plastik ve rekonstrüktif cerrahi, saç ekimi ve tedavileri, medikal estetik konularında Türkiye’ye kazandırdığımız yeniliklerle gurur duyuyoruz.

Danışanlarımızın, ihtiyaç ve arzularını tespit ettikten sonra kişiye özel planlanan uygulamalar sayesinde hastalarımızın yüzünü güldürmeyi amaçlıyoruz. İşimizi sanat aşkıyla yapıyoruz. Esas amacımız hastalarımızı naturel, çekici ve gerçekçi sonuçlarla buluşturmak. İnsan vücudunda ve yüzünde bulunan ‘Altın Oran’a sadık kalarak hastalarımızın hayallerindeki görünümü yakalamaları için tüm tıbbi kadromuz ve tecrübelerimizle birlikte estetik vizyonumuzu ortaya koyarak başarılı operasyonlara imza atmayı hedefliyoruz.
Uzm. Dr. Servet Terziler
Dr. Mustafa Tuncer
Yönetim Kurulu Başkanı
Sevgili Dostlar,
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nun branş hastanesi olma yoluna uzanan hikayesi 2004 sonbaharında Bahçelievler Haznedar’da başlıyor. Marmara Tıp Merkezi adıyla hizmete devam eden sağlık kuruluşumuz, estetik alanında bir uzmanlık hastanesinin olmaması nedeniyle önce “Esteworld Estetik ve Güzellik Merkezi” adını alıyor, ardından da bir branş hastanesine dönüştürülüyor. Üç yıl gibi kısa bir sürede Altunizade Köşk ve 2014'te Altunizade şubeleri ile, başarılarına başarı katıyor.

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’nda, tüm plastik cerrahi operasyonları, saç ekimi ve tedavileri, medikal estetik dediğimiz ameliyatsız gençleşme ve güzellik uygulamaları, bölgesel incelme ve zayıflama yöntemleri, diş estetiği ve tedavileri uygulanıyor. Türkiye’de ve dünyada ilk tercih edilen estetik grubu olmasının yanında, tecrübeli hekim kadrosu ve teknolojiyi yakından takip eden yatırımlar, hasta memnuniyetini artırmış ve referanslarımızı çoğaltmıştır. Bu çalışmalar başarılı sonuçlar veren, hasta memnuniyetini artıran uygulamalardır. Altunizade Kompleksi ile kalite, sağlık ve mimari gibi birçok alanda hem Türkiye’den hem de dünyadan birçok ödülü toplayan Esteworld, birçok ilki de bünyesinde barındırıyor.
Dr. Mustafa Tuncer
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!