Altın İğne (Scarlet)
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

ALTIN İĞNE (ALTIN FREKANS)

Tıpta cerrahi müdahaleye gerek kalmadan yapılan tedavilerin başarısı her zaman önemlidir. Her ne kadar tıbbın ve teknolojinin ilerlemesi ile ameliyatlar ve ameliyat sonrasındaki dönemler eskiye oranla çok daha kolay geçirilse de, ameliyat ile aynı sonucu veren tedavilerin varlığı halinde öncelikli olarak genellikle bu tedavi düşünülmektedir. Özellikle anestezi korkusu yaşayan ve operasyon sonrası iş hayatına hemen dönmek isteyen kişiler için ameliyatsız yöntemler daha uygun olmuştur.

Ameliyatsız yüz germe, leke tedavisi ve cilt gençleştirme yöntemleri arasında yer alan altın iğne ile radyofrekans uygulaması da ameliyatsız yöntemler arasında yer almakta ve birçok problemin tedavisinde yüz güldürücü sonuçlar vermektedir.

Radyofrekans uygulamasına mikroiğnelerle katkıda bulunan Altın İğne (Scarlet) yönteminde işlemin deri altına uygulanması sağlanıyor.

Deri altına mikroiğnelerle ısı verilerek müdahalede bulunulduğunda altının iletkenliği sayesinde doku bozulmadan uyarım yapılır ve derinin kendini yenilemesi için kollajen harekete geçer.

Uygulamada fraksiyonel radyo frekans sistemi ile 25 adet mikro iğne ile yüze gözle görülemeyecek kadar küçük 25.000 adet mini kanal açılır ve topla 1000 kez ısı verilir.

Anestezik kremler ile yapılan ilk aşama sonrasında seans gerçekleştirilir. Tüm yüz seansı 30-45 dakika sürmektedir.

Altın İğne Hangi Alanlarda Kullanılır?

  • Cilt Gençleştirme - Anti-Aging (Kırışıklık tedavisi, Lifting, elastikiyet kaybı vs.)
  • Yara izi tedavileri
  • Akne izleri, cilt izleri
  • Saç dökülmesi tedavisi
Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!