Alidya - Aqualyx
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

ALIDYA - AQUALYX

Bölgesel incelme ve selülit tedavisinde tercih edilen Aqualyx, sorunlu bölgelere uygulanan özel bir enjeksiyon ile o bölgedeki yağların çözülmesini ve bölgenin incelmesini sağlar. Bu enjeksiyon, yağ hücrelerinin çözülmesini ve çözülen bu yağ parçalarının idrar yolu ile vücuttan atılmasını sağlayan su bazlı bir solüsyondan oluşur. Aqualyx bir kilo verme yöntemi değildir, vücudun yağlı bölgelerinden arınmasını ve incelerek şekle girmesini sağlayan bir uygulamadır.

Alidya - Aqualyx

İşlem öncesinde uygulanan lokal anestezik kremler sayesinde herhangi bir ağrı ve acı hissedilmemektedir. İşlem sonrası hasta günlük hayatına devam edebilir. Uygulama sonrası meydana gelebilecek kızarıklık, şişlik vb. etkiler 4-6 gün içinde kaybolur. Aqualyx yalnızca karın, bel, basen, kol ve bacak içi gibi sorunlu bölgelere değil, yağ birikimi olan her alana uygulanabilir. Ciddi bir rahatsızlığı olmayan, hamile olmayan ve 18 yaş üstündeki herkes güvenle bu tedaviden faydalanabilir.

Yapılan işlemin Alidya tedavisi ile desteklenmesi daha güçlü sonuçlar alınmasını sağlar. Alidya, düzensiz beslenme ve hareketsizlik sonucu kan dolaşımının yavaşlaması ile cilt yüzeyinde oluşan selülit için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Aqualyx’de olduğu gibi bu tedavi yönteminde de yine cilt altına yapılan özel formüllü enjeksiyon içerisindeki solüsyon selülit oluşumuna neden olan negatiflerin engellenmesinde rol oynar. Alidya, yağ hücrelerinin büyümesine neden olan maddelerin birikmesini önleyerek, selülitin azalmasında rol oynar. Seans sayısı selülit görülen bölgedeki yağ tabakasının genişliğine göre değişiklik gösterir. Bu yöntemle birlikte vücut bölgeleri düzene girmeye başlar.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!