ACell + PRP
Ücretsiz Muayene İçin
Formu Doldurun!

ACELL + PRP

ACell + PRP tedavisi, hücreler arası bağlantıyı sağlayan ektraselüler matriksin özel formu, prp, vitaminler ve diğer materyallerin kombinasyonundan oluşan özel bir formüldür.

Ekstraselüler matriks, kök hücrenin modelleme yöntemi ile yeniden doku üretimini tetikleyen bir materyaldir. Amerika’nın en önemli onay merkezi FDA tarafından plastik ve rekonstrüktif cerrahide güvenle kullanımı için 510K özel sertifikası ile onaylanmıştır. Bu onay etkin ve güvenlidir anlamına gelmektedir.

Acell + PRP

Amerika’da 1999 yılından beri yara, yanık ve organ kopmalarında kullanılan bu formül, 2008 yılından beri de saç tedavilerinde kullanılmaktadır.

Toplam 1 saat süren uygulama, bir seansta uygulanır. Uygulanacak bölgeye lokal anestezi yapılır.

Formül foliküler kök hücreleri aktive ederek tedaviyi başlatır. PRP’den yani kendi kanımızdan gelen kök hücre ve büyüme faktörlerimizi de aktive ederek tedavinin sonuç vermesini hızlandırır. Ayrıca yeniden çıkan saçların pigmentasyonuna olan etkisi ve saç renginde koyulaşma görülen vakalar gözlemlenmiştir.

Tedavi kadın erkek gözetmeksizin uygulanabilir. Erkeklerde özellikle kelliğin yeni başladığı erken dönemde uygulandığında, dökülmenin azalarak durması ve kelliğin ileriki yaşlara ötelenmesi, kısmen ya da tamamen engellenmesi beklenir. Bu vakadan vakaya çeşitlilik gösterir. Kadınlarda her türlü saç dökülmesinde kullanılabilir.

Çok sayıda tüysü saç teli olanlarda da saç tellerini kalınlaştırarak hacimli ve saçlı bir görüntüye sahip olmaya yardımcı olur. Hastalık kaynaklı saç tedavilerinde, bazı kaş ve sakal sorunlarında, metabolik saç dökülmelerinde de etkileri gözlemlenmiştir.

Tedavinin ilk etkisi saç dökülmesinin azalarak durması olarak gözlemlenir. Saçlanma 6. aydan itibaren görülmeye başlanır. Ancak iyileşme ve saçlanma süreci 1 yıla kadar devam eder.

Saç ekimi esnasında kullanıldığında ise başarıyı arttıran bir yöntemdir.

Önemli Not

İlgili yasa gereğince saç ekimi operasyonları ile ilgili öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlayamıyoruz. Form doldurarak yapılan operasyonlar ile ilgili talepte bulunabilir geniş bilgi alabilirsiniz.

Esteworld Call Center
SİZİ ARAYALIM!
Esteworld Call Center
BİZİ ARAYIN!